اینجا هستید: صفحه اصلی بهترین انتخاببهترین خودروی اسپرت برای پسرهای جوان

بهترین خودروی اسپرت برای پسرهای جوان

بهترین خودروی اسپرت برای پسرهای جوان - GT86 تویوتا

درباره GT86 تویوتا

 اگر شما در یک نظرسنجی در مورد تویوتا GT86 شرکت می‌کردید و اینکه این ماشین چه چیزهایی اضافه‌ای باید داشته باشد، قطعاً کمی گشتاور بیشتر و اندکی اتاق بهتر در ابتدای لیست قرار می‌گرفت. حتی جزء این موارد تویوتا GT86 می‌تواند یک توربوشارژر بزرگ باشد.

 خودرو کوپه تویوتا GT86 یا GT86 TOYOTA جذاب با طراحی جوان پسند و گیرا فقط و فقط به منظور لذت بردن از رانندگی با مشارکت کمپانی سوبارو و تویوتا ساخته  شده است. ارتفاع پایین خودرو تویوتا GT86 کوبش های زیاد هنگام رانندگی جای تعجب ندارد چراکه با یک اسپرت شهری سر و کار داریم.

تویوتا GT86 در این کوپه زیبا از یک پیشرانه بی نظیر باکسر استفاده کرده است که حاصل همکاری تکنولوژیکی با سوبارو میباشد . این پیشرانه چهارسیلندر خطی دارای حجم 1998 سی سی وحداکثر توان 197 اسب بخار در 7000 دوردردقیقه و گشتاور 205 نیوتن متر در 6400 دوردردقیقه میباشد.  شتاب صفر تا صد این شمشیر تیز ژاپنی 7.2 ثانیه اعلام شده است.از مصرف سوخت ترکیبی ایده آل 7.8 لیتر در هر صد کیلومتر تویوتا GT86 پیمایش نیز نمیتوان به سادگی عبور کرد. گیربکس استفاده شده و در دسترس این مدل شامل یک نمونه 6 سرعته دستی و یک نمونه 6 سرعته اتوماتیک میباشد.که نمونه دستی دارای شتاب بیشتری میباشد.

زمانی که فقط به هندلینگ و لذت  ناب رانندگی اهمیت میدهید فرصتی برای گله از امکانات خودرو GT86 TOYOTA محدود خودرو باقی نمی ماند امکاناتی نظیر 6 ایربگ- شیفتر پشت فرمان- سنسور و دوربین عقب-کیلس استارتر و .. میباشد.

تویوتا جی تی86 lماشینی فقط مناسب جوانانی است که می خواهند لذت رانندگی اسپرت را با مبلغی معقول درخیابان های شهر تجربه کنند .

نویسنده : ماشین 3

مشخصات و قیمت خودرو

135 میلیون تومان

تویوتا جی تی GT86 2013-2014


نظرات کاربران

  • نویسنده : محمد قربان پور
    تاریخ : 1395/06/10

    تویوتا سرور همه ماشینهای دنیا .کاشکی درایران تویوتا ازنظر کمیت حرف اول رومیزد.

  • نویسنده : Mehrzad
    تاریخ : 1395/07/08

    از نظر من تویوتا gt86 یه ماشین جوون پسنده در مقایسه با جنسیس کوپه ...جنسیس بیشتر برای کورس گذاگشتن مناسبه چون قدرت موتورش بیشتره ولی تویوتا در مقایسه با اون کمتر...از معایب تویوتا GT استعلاک بالا رو میشه گفت که همراه بنزین سوپر باید مکمل بریزید که دردسر هایی هم داره ولی جنسیس کوپه نه فقد بنزین سوپر جواب گوست ...

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

بالای صفحه تلگرام ماشین 3