TOYOTA CAMRY GRANDE 2005-2008

مشخصات تویوتا کمری گرند 2005-2008

تویوتا کمری گرند 2005-2008 تویوتا کمری گرند 2005-2008

معرفی کلی تویوتا کمری گرند 2005-2008

زمانی که تویوتا کمری گرند وارد ایران شد، ماکسیما لوکس‏ترین خودرو محسوب می‏شد. اما بعد از وارد شدن گرند مردم به سرعت نسبت به آن واکنش نشان دادند و آن را به ماکسیما ترجیح دادند. درحالی که ماکسیما از این خودرو قوی تر بود، اما اغلب خریداران، امکانات و راحتی تویوتا را انتخاب کردند.کمری گرند در دو تیپ وارد ایران شد که حالتی فول و نیمه فول را شامل می‏شد و به راحتی از ظاهر آن قابل شناسایی بود. سیستم فنربندی خودروی کمری گرند مانند بقیه خودروهای تویوتا، نرم و راحت است.

 بررسی و رتبه بندی تویوتا کمری 2006

 این خودرو هیچ جایزه ای برای طراحی نخواهد برد یا دایره ای به دور رقبای خود نمی کشد ، اما هنگامی که در عمل با آن روبه رو می شویم از نظر ارزش و ظرافت ، سدان های سایزمتوسط کمی وجود دارند که می توانند با تویوتا کمری 2006 به رقابت بپردازند.

 دیدگاه طرفداران

 جادار، راحت ، ساکت ، ایمنی فراوان ، امکانات و نمای لوکس و تجملی ، بهای بالا در فروش مجدد، میزان اعتبار بالا برای قابلیت اطمینان.

 در تویوتای کمری 2006 ، سیستم هدایت هم اکنون در دسترس قرار گرفته و به عنوان یک خصیصه مستقل در SEV6 قرار داده شده است . رتبه بندی قدرت کمری امسال کمی پایین تر می باشد و این به علت انجام عملیات تست موتور جدید SAE تویوتاست.

 نظر اجمالی در مورد خودرو

 زمانی که این خودرو به خانواده سایز متوسط سدان ها وارد شد، خودروهای کمی بودند که نسبت به تویوتا کمری شناخته شده و مشهورتر بودند. کمری موفقیت عظیمی در آمریکا کسب نمود، این خودرو به خاطر راحتی ، امنیت و بها ، توانست خریداران زیادی را به خود جذب کند.کمری  انتخابی امن در خانواده کلاس سدان بوده و هنوز هم هست. با خرید تویوتا کمری شما می توانید مطمئن باشید که این خودرو با خطای معدود و نا چیزی کار می کند وسال ها خدمات وفادارانه ارایه خواهد داد. آخرین بار کمری در سال 2002 ، طراحی مجدد شده است . در مقایسه با نسل قبل خودروهای تویوتا ، این کمری ویژگی های یک ظاهر طراحی شده جسورانه ، پک داخلی بزرگ تر ، عملکرد بهتر ، کاهش صدا و بیشتر خصایص و ویژگی های ایمنی را دارد.کمری خودرویی عالی است و ماموریت خود را با  فراهم کردن راحتی شگفت انگیز و رانندگی بی قید و آسان تکمیل می کند.

 شکایت عمومی رایج در طول این سال ها این بوده ، که تویوتا کمری فاقد خودنمایی می باشد. تنها آن را با تعدادی از سندان های رقیب اخیر مقایسه کنید ، مشاهده می کنید که به راستی بهره مندی و سهم این خودرو در توجه به ظاهر و عملکرد ذره ای ناچیز می باشد.اما اگر این موضوعات زیاد برای شما مهم نیست، کار خوبی انجام  می دهید . به طور معمول رقیب نزدیک کمری ، آکورد می باشد . هردو رو به سوی آینده و خریدارانی مشابه دارند و هر دو سطح ظاهر ، راحتی و ویژگی های یکسانی دارند. در شرایط تصمیم گیری تحت فشار ، احتمالا آکورد را به شما پیشنهاد خواهیم کرد همان طور که به نظر می رسد روی هم رفته پکیج بهتری است در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید. اما اگر انتخاب شما تویوتا کمری باشد شما یک خودروی شگرف که به خوبی متناسب با خانواده مدرن آمریکایی امروزی است به دست خواهید آورد.

 مدل ها و ویژگی ها

 سدان تویوتا کمری 2006 در استانداردهای LE ، SE و XLE وجود دارد. استاندارد سطح اولیه ورود به بازار، اصول پایه ای مانند قفل و شیشه های خودرو برقی ، سیستم کنترل کوروز (تنظیم سرعت) و cd player را ارایه می دهد ، اما گزینه های دسترسی محدود شده است. مدل LE امکاناتی مانند ورود بدون کلید (کنترل از راه دور)، قابلیت تنظیم صندلی راننده و آیینه بغل های همرنگ با خودرو را اضافه کرد. مدل اسپرتی SE نیز به طور مشابه ، اما با ویژگی های متفاوت تزیینات و لوازم داخلی ، سیستم تعلیق اسپرت ، چرخ های آلیاژی 17 اینچ ، اسپویلر عقب ، چراغ مه شکن و پنجره رادیاتور منحصر به فرد ، تجهیز شده است.امکاناتی نیزبه مدل XLE اضافه شده است : از قبیل کنترل اتوماتیک دما ، تنظیم تضعیف نور اتوماتیک آیینه دید عقب ، ارتقا سیستم صوتی و همچنین در XLE V6 ، صندلی ها چرمی می باشد. امکانات گوناگون شامل پنجره سقفی (سان روف) ، صندلی چرمی ، سیستم بخاری یا گرمکن داخل صندلی های جلو ، سیستم راهنمای مبتنی بر DVD و سیستم CD چنجر، از آن جمله می باشند.

 عملکرد و mpg

 دراین مدل خودوری تویوتا ، سه موتور وجود دارد. اولین موتور 2.4 لیتری ، چهار سیلندر و 154اسب بخار (با کنترل انتشار PZEV 145 )  و با یکی ازسیستم های 5 سرعته دستی یا 5 سرعته اتوماتیک سیستم انتقال قدرت جفت شده و باید به اندازه کافی قدرتمند برای اکثریت خریداران باشد. همچنین یک موتور 3 لیتری V6 با تولید 190hp در LE و XLE وجود دارد، در حالی که در مدل SE تنها یک موتور 210hp ،3.3 لیتری V6 قرار دارد. کمری های 6 سیلندر تنها با سیستم اتوماتیک به بازار عرضه می شوند.

 ایمنی

 سیستم ترمز ضد قفل (ABS) به صورت استاندارد در همه مدل های تویوتا کمری 2006 وجود دارد. به صورت انتخابی در همه مدل ها کیسه هوای کناری صندلی جلو و کیسه هوا کناری در تمام طول خودرو  وجود دارد. کنترل پایداری (Stability) نیز در مدل های V6 تعبیه شده است . در تست های تصادف NHTSA تویوتا کمری 5 ستاره کامل، برای حفاظت از ضربه روبرو، به دست آورد. رتبه 4 ستاره در نتیجه تست های ضربه جانبی برای حفاظت از سرنشین جلو (بدون کیسه هوای محافظ کناری) و رتبه 3 ستاره برای سرنشین عقب خودرو . کمری در تست IIHS برخورد از جلو با افست ، رتبه خوب (بالاترین رتبه ممکن) را به دست آورد و به عنوان بهترین انتخاب نامیده شد. کمری در تست های IIHS ضربه جانبی نیز رتبه خوب (بالاترین رتبه) را دریافت کرد ، البته هنگامی که به کیسه های هوای کناری انتخابی مجهز شده بود. (بدون کیسه های هوا، ضعیف ارزیابی شده است)

 طراحی داخلی

 داخل کمری ، کیفیت عالی ساخت ، کیفیت بالای مواد و طراحی صحیح را ارایه می دهد وشما را انگشت دروسط کتاب راهنمای مالک ، رها نخواهد کرد تا به مرور کشف کنید که هر چیزی درکجا قرار گرفته است . علاوه بر این ، تویوتا کمری 2006 در رقابت با خودروهای مشابه ، فضای مناسبی برای قرار گرفتن سر، پا و شانه را به رخ می کشد ، همچنین شامل صندلی عقب جادارتر نسبت به هر عضو دیگری از خانواده سدان سایز متوسط می باشد. سیستم راهنمای انتخابی ، یکی از بهترین سیستم ها با کنترل آسان با صفحه نمایشی بزرگ و قابلیت خواندن راحت می باشد.

 رانندگی

 تویوتا ، کمری را به صورت اسپرت طراحی نکرده است. در عوض ، برای این که این خودرو، سواری آرام و بی صدایی داشته باشد و مسافرت روزانه شهری را به کاری لذت بخش مبدل کند، تمرکز کرده است. قدرت موتور 4 سیلندر کمری ، در این کلاس متوسط ارزیابی شده است ، اما این خودرو در چنان شکل خالصی تحویل داده شده است که شاید تنها ، مورد شکایت آن دسته خریدارانی که خواستار میانگین شتاب بالا هستند، قرار گیرد . همانند آن چه برای موتور V6 گذشت و توضیح دادیم به هر حال SE V6 خورویی قوی تر بوده و دربازار رقابت معلق در هوا نخواهد بود.

 

 تویوتا-کمری-گرند-CAMRY-GRANDE
عکس داخلی تویوتا کمری گرند 2005-2008

90 میلیون تومان

(حدود قیمت)
price قیمت تویوتا کمری گرند (نوسان قیمت و جدول فروش)
امتیاز کاربران از : 10

1

8.9از 10کاربر

سال ساخت : 2005-2008

نکات مثبت تویوتا کمری گرند

نقاط مثبت تویوتا کمری گرند

هندلینگ و پایداری خوب ، سواری نرم تر نسبت به رقبا ، هزینه نگهداری پایین تر نسبت به تمام رقبا ، ارگونومی و کیفیت خوب کابین

 

نکات منفی تویوتا کمری گرند

نقاط منفی تویوتا کمری گرند

طراحی ساده داشبورد و دسته دنده ، امکانات رفاهی کمتر نسبت به رقبا 

 

امنیت

 تویوتا کمری گرند  از موسسه ANCAP استرالیا 4 ستاره ایمنی دریافت کرده است .

نقد کارشناسان

اگرچه پبدا کردن نمونه ی سالم با کارکرد پایین کمری گرند بعید به نظر میرسد اما قدرت و کیفیت این خودرو همچنان مشتری خاص خودش را دارد..اگر کمری گرند بدون تصادف پیدا کردید در خریدش شک نکنید . اگر یک بار تجربه رانندگی با کمری گرند را داشته باشید عاشقش می شوید .

گالری تصاویر تویوتا کمری گرند

گیربکس
5 دنده دستی( 4 دنده اتوماتیک)
حجم موتور سی سی
2995
قدرت(اسب بخار/دور در دقیقه)
194/5200
شتاب 0 تا 100 کیلومتر(ثانیه)
7,8
مصرف ترکیبی(لیتر)
9,9

مشخصات تویوتا کمری گرند 2005-2008

مدل : Camry Grand
کلاس : سدان خانوادگی بزرگ نیمه لوکس
گیربکس : 5 دنده دستی( 4 دنده اتوماتیک)
محور متحرک : دیفرانسیل جلو(FWD)
تعداد و آرایش سیلندر/سوپاپ : 24/V6
حجم موتور سی سی : 2995
قدرت(اسب بخار/دور در دقیقه) : 194/5200
گشتاور(نیوتن متر/دور در دقیقه) : 284/4400
حد اکثر سرعت(کیاومتر در ساعت) : 210
شتاب 0 تا 100 کیلومتر(ثانیه) : 7,8
طول/عرض/ارتفاع(میلیمتر) : 1495/1795/4805
وزن خالص(کیلوگرم) : 1510
مشخصات تایر : 205/65R15
مصرف ترکیبی(لیتر) : 9,9
استاندارد الایندگی : یورو 4
حجم مخزن سوخت(لیتر) : 70
کیسه هوا : راننده/سرنشین جلو
سیستم های ترمز و پایداری : جلو و عقب دیسکی/ABS
سیستم های امنیتی : قفل مرکزی/ریموت/ایموبلایزر
سیستم های فرمان و هدایت : قدرت کمکی هیدرولیکی/قابلیت تنظیم ارتفاع فرمان
سیستم تهویه مطبوع : کنترل اتوماتیک دوگانه درجه حرارت
سیستم صوتی تصویری و مالتی مدیا : رادیو کاست با 6 بلندگو
سیستم صندلی : تنظیم دستی/قابلیت خواباندن صندلی عقب
سیستم اینه و شیشه ها : تنظیم برقی آینه ها/شیشه بالابر جلو و عقب برقی/سانروف
سیستم روشنایی : ژسسور پارک عقب/کروز کنترل
سایر امکانات :
نویسنده : ماشین 3

نظرات کاربران درباره تویوتا کمری گرند 2005-2008

 • نویسنده : رامین
  تاریخ : 1395/04/19

  سلام
  کمری گرند 2006 با توجه به افت قیمتی که داشته نسبت با ماشین های چینی خیلی بهتر میباشد

 • نویسنده : مدیر سایت
  تاریخ : 1395/05/19

  سلام رامین
  100%درست میگی کمری گرند با 70 میلیون گزینه بسیار خوبیه

 • نویسنده : El
  تاریخ : 1395/07/22

  ببخشیدا سروصدای اضافه داخل کابین تویوتا کمری گرند که حین دست انداز که میگید کمپلت اشتباه می کنید

 • نویسنده : Farshad
  تاریخ : 1395/10/16

  دوستان به نظرتون تویوتا کمری گرند تو بخرم یا نه؟؟

 • نویسنده : بهروز
  تاریخ : 1395/11/27

  یه کمری گرند xli ۲۰۰۶ هست ،دنده معمولی با موتور ۲۴۰۰ ۴ سیلندر، کلا ۸۰ هزارتا کار کرده و داخلش کثل صفره، مال یه دکتره که صبح تا شب خاب بوده تو پارکینگ، این قیمتش در چه حدوده ؟ میخام بخرم ولی مرجعی ندارم واسه قیمت، میشه لطفا قیمت بدید ممنون میشم، چون هرجا رفتم قیمت بپرسم هر کی یه چیزی گفت سردر گم شدم

  • نویسنده : محسن
   تاریخ : 1396/06/04

   دوست عزیز کمری گرند شش سیلندر هست و این مدلی که شما فرمودید xli. مدل چهار سیلندر با دنده معمولی حدود 55 تا 60 اگه واقعا به تمیزی ای که گفتی باشه

 • نویسنده : بهروز
  تاریخ : 1395/11/27

  یه کمری گرند xli ۲۰۰۶ هست ،دنده معمولی با موتور ۲۴۰۰ ۴ سیلندر، کلا ۸۰ هزارتا کار کرده و داخلش کثل صفره، مال یه دکتره که صبح تا شب خاب بوده تو پارکینگ، این قیمتش در چه حدوده ؟ میخام بخرم ولی مرجعی ندارم واسه قیمت، میشه لطفا قیمت بدید ممنون میشم، چون هرجا رفتم قیمت بپرسم هر کی یه چیزی گفت سردر گم شدم

  • نویسنده : وحید نمدزن
   تاریخ : 1396/05/08

   کمری گرند موتورش 3000 است و این مورد امکان ندارد

 • نویسنده : عرفان
  تاریخ : 1395/12/08

  من یک کمری گرند مدل 2006 دارم که تا الان 180 هزار تا کار کرده و تا الان اتاقش و داشبردش به سر و صدا نیافتده. هیچ لذتی بالاتر از این نیست که بهش گاز بدی و صدای قُرش موتورش رو بشنوی.

 • نویسنده : عباس
  تاریخ : 1395/12/18

  من یکسال یه گرند دنده ای دارم. فوق العادس این ماشین. مطمئنا تو رنج زیر صد میلیون رقیبی نداره از نظر شتاب و راحتی

 • نویسنده : سعید
  تاریخ : 1395/12/23

  من یه ۲۰۰۵ اتوماتیک ۶ سیلندرشا دارم نمیدونید چه محشریه
  هم زیر پاش نرمه.هم بی حیاست توسرعت هم کم خرجه هم کم مصرفه
  آیا از این ماشین چیز دیگه ای هم باید بخای

 • نویسنده : رامین
  تاریخ : 1396/01/11

  سلام دوستان در خرید کمری گرند 2006 نسبت به ماشین های چینی شک نکنید . من گرند سوار هستم . این ماشین در دبی تاکسی بوده و قطعات یدکی ان زیاد است

 • نویسنده : مجتبی
  تاریخ : 1396/02/13

  من یک کمری گرند 2006شیش سیلندر. دارم ماشین که نیست سلطان جاده هست موشک زمینی

 • نویسنده : محسن
  تاریخ : 1396/02/16

  لحظه ای هم شک نکنید از هر لحاظ استعلاک راحتی و به قول دوستمان سلطان جاده است سه سال پیش نزدیک به 70 پولش را دادم بعد از 3 سال قیمتش شده 80 اگر ماشین چینی خریده بودم الان حداقل 20 ضرر کرده بودم

 • نویسنده : محسن
  تاریخ : 1396/03/04

  من هم یه گرند 2005 شش سیلندر بدون تصادف و كم كاركرد دارم نزدیك 125 هزار تا رفته تاحالا هم آگهیش نكردم معتقدم حیفه بره زیر دست دلال قدرشو كسی میدونه كه براش موتور و گیربكس و سواری نرم ملاك باشه نه آپشنهای اضافی ماشینهای چینی, هر كی داره میدونه چی میگم
  Mohsen.march@gmail.com

 • نویسنده : احمد
  تاریخ : 1396/04/09

  سلام دوستان من کرونا 2000 داشتم کارینا داشتم کرولا داشتم و اخریش کریسیدا گرند داشتم اشتباه کردم فروختم زانتیا خریدم الان مدتیه دنبال یه کمری گرند اتومات سالم میگردم اما بقیمت پیدا نمیکنم اگه کسی سراغ داشت یه امار به ما بده ممنون میشم

 • نویسنده : شایان
  تاریخ : 1396/04/12

  سلام
  کسایی که قصد خرید دارن ؛ شک نکنن
  من یه ماهه تویوتا گرند گرفتم و واقعا ازش راضیم
  هم خوش رکابه ؛ هم خوش شتاب
  واقعا عالیه ؛ توی سرعت هم همتا نداره ؛ درست مثل جت میمونه
  مخصوصا وقتی شتاب میگیره و صدای غرش موتورش لذت بخشه

 • نویسنده : محسن
  تاریخ : 1396/04/14

  سلام كمري گرند دنده اي ٢٠٠٦ فروشي دارم ٦٥ ميليون ٠٩١٢٥٧٠٢٨٦٠

  • نویسنده : رضا
   تاریخ : 1396/06/18

   سلام خوب هستین
   قیمت رو یه کم بالا گذاشتی

 • نویسنده : اسماعیل
  تاریخ : 1396/05/20

  سلام و خداقوت به همگی
  درسته که اینجا ظاهرا همه طرفدارهای تویوتا هستند ولی لطفا کسانی که آگاهی دارند بفرمایند تویوتا گرند دست دوم بهتره یا چیرمن دست دوم چون تقریبا از نظر قیمت یکی میشه ولی خب آپشنهای چیرمن بسیار بیشتره. متشکر از لطف شماها

  • نویسنده : مسعود موسوی
   تاریخ : 1396/05/31

   توی خرید کمری شک نکن دوست عزیز ماشین ژاپنی رو با کره ای و چینی و .... اصلا قیاس نکن . کمری این مدلش هیولاست .

 • نویسنده : فرشاد
  تاریخ : 1396/05/25

  کمری گرند یک ماشین تمام عیار و پرقدرت با کیفیت فوق العاده است..در خرید کمری گرند کم استعلاک نسبت به چیرمن شک نکنید.

 • نویسنده : مسعود موسوی
  تاریخ : 1396/05/31

  سلطان بلامنازعه جاده های ایران . موشک زمینی . شتاب بی نظیر . کل کل خاص با ماشینهای هم رنج خودش . پررررررووووو در شتاب و معکوس های وحشتناک . خیلی هیولاس . یه کمری 2005 ایکس ال آی گلبهی دارم فوق العادست . آزرا و ماکسیمارو میخوره قورت میده .

  • نویسنده : رضا
   تاریخ : 1396/06/18

   جناب موسوی من کمری گرند ۲۰۰۶ صفر داشتم با ۸۰ هزار کارکرد فروختم بعد کمری ۲۰۰۸ خریدم البته ۱۰۰ کار بود ، الان هم تویوتا گرند ۶ سیلندر دارم خیلی کمری گرند عالی حتی بنظرم از کمری ۲۰۰۸ هم خیلی بهتر بود ولی اصلا به پای تویوتا آریون یا آزرا ۲۰۱۱ نمیرسه. لطفا جو گیر نشوید

 • نویسنده : سياوش
  تاریخ : 1396/06/08

  سلام دوستان من يه كمري گرند ميخوام با كاركرد كم (١٣٠ هزار تقريبا)
  مدل ٢٠٠٦
  ٦ سيلندر فول
  به نظرتون چند ميتونم پيدا كنم بدون رنگ و واقعا تميز
  خيلي خيلي ممنون از سايت خوب و نظر دوستان

 • نویسنده : محمد ب
  تاریخ : 1396/06/18

  سلام وقتتون بخیر ممنون از زحماتی که میکشید و سایت خوبتون
  یه سوال داشتم آیا با وجود اینکه این مدل تولید 2005 تا 2008 هست باز هم خریدش رو پیشنهاد میکنید یعنی بعد از 9 تا 12 سال از تولیدش میگذاره؟
  چطوری میشه یه مقیاسی پیدا کرد تو خودرو های کارکرده که مثلا بگیم ماشین فلان کمپانی بعد از فلان کیلومتر کار کرد هنوز ارزش خرید رو داره لبته منظورم در شرایط خوب نگهداری هست از نظر کیفیت تولید کمپانی ها میگم

 • نویسنده : کیانوش
  تاریخ : 1396/06/28

  سلام دوستان، دنبال کمری گرند تمیز و بیرنگ و به قیمت میگردم. اگه کسی خودش داره یا سراغ داره آمار بده لطفا. ممنون. 09111752283

 • نویسنده : منصور
  تاریخ : 1396/07/07

  هیچ ماشینی کمری گرند نمیشه و نخواهد شد مثل باد میمونه هیچکس هم نمیفروشه هر کی فروخته پشیمون شده باز خریده فقط یک ادم بنانسبت دیوانه میتونه از این ماشین عیب بگیره

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

بالای صفحه تلگرام ماشین 3