اینجا هستید: صفحه اصلی فیلم های ماشین3فیلم های تویوتامقایسه فولکس واگن تیگوان با تویوتا راو4 با هوندا CRV

مقایسه فولکس واگن تیگوان با تویوتا راو4 با هوندا CRV

فولکس واگن تیگوان 2018 یک کراس اور میان سایز بسیار با کیفیت ، چابک ، فول آپشن و زیبا است که طبق شنیده ها قیمتش قرار است تا در حدود 250 میلیون تومان باشد که در این صورت از رقبای ژاپنی و کره ای خودش در بازار ایران با فاصله نسبتا زیادی پیشی میگیرد و ماشین برتر این کلاس میشود. فولکس واگن تیگوان مدل 2018 با جدیدترین سبک طراحی این برند شکل گرفته است و بنابر این ظاهر زیبا و استایل جذاب این ماشین بسیار چشمگیر است و باب میل بسیاری از سلیقه ها است .

 

هوندا CRV مدل 2015 مجموعه  تمام عیاری از شاخص های ایمنی و کاربردی را برای خانواده ها رونمایی کرده است  و علاوه بر آن حجمی از فضای کابین را که عمدتا در یک کلاس بالاتر باید سراغش را گرفت به مشتریان خود عرضه میکند. هوندا در مدل جدید خود نیز بهبودهای نوآورانه را معرفی کرده است تا همچنان این مدل را در زمره بهترین کراس اورها از حیث فروش و اقبال مشتریان حفظ کند این دو رگه آمریکایی ژاپنی  آنقدر آکوستیک است که اگر حواستان به کیلومتر شمار نباشد.راحت تر از آنچه فکرش را بکنید توسط دوربین های کنترل سرعت شکار خواهید شد.

سایر ویدیوهای ماشین 3


نظرات کاربران

  • نویسنده : سروری
    تاریخ : 1396/07/17

    سلام خسته نباشید کلیه فعالان ماشین۳ میخواستم بگم چرا از میتسوبشی asxمقایسه نمی گذارید با چندین بار پیام دادیم کلاً ماشین چینی بیشتر اهمیت می دهید

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

بالای صفحه تلگرام ماشین 3