اینجا هستید: صفحه اصلی قیمت خودرو اسمارت قیمت اسمارت فورتو 2017

قیمت اسمارت فورتو 2017

اسمارت فورتو

smart fortwo

اسمارت فورتو

2017

اسمارت فورتو جذاب و کوچک که مدت کوتاهی است وارد بازار کشورمان شده است، از جذابترین و دوست داشتنی ترین ماشینهای جمع و جور شهری است؛ که نخستین بار در سال 1998 عرضه شد. این مدل از اسمارت فورتو که وارد بازار کشورمان شده است، نسل سوم این ماشین می باشد که با رنو توئینگو مشارکت های فنی زیادی دارد.

از آنجایی که مرسدس بنز مالک اصلی کمپانی اسمارت است، در ساخت اسمارت فورتو جدید از تعداد زیادی تکنولوژی های ساخت بنز کلاس C استفاده کرده است؛ و اکنون این ماشین را میتوان بهترین اسمارت فورتویی دانست که تا به حال ساخته شده است. از آنجایی که بسیاری از بخش های اسمارت فورتو نسبت به گذشته تغییرات گسترده ای را تجربه کرده است، پس با ماشین نرم تر ، پایدار تر، ارگونومیک تر و در کل بهتری سر و کار داریم.

اسمارت فورتو همان سبک طراحی جعبه شکل خود را که در نسل های پیشین ماشین هم شاهد بودیم حفظ کرده است. اما الان اسمارت فورتو از گذشته طراحی ایمن تر ، زیبا تر ، مدرن تر و کامل تری را دارا می باشد و سیر تکامل و پیشرفت طراحان اسمارت را نشان می دهد که چقدر برای این ماشین تلاش کرده اند. با وجود کوچک بودن ابعاد بدنه ماشین در داخل کابین اسمارت فورتو فضای جاداری را شاهد هستیم که برای دو نفر کاملا جوابگو اس .

اسمارت فورتو نماینده مرسدس بنز است و باید کیفیت خوبی داشته باشد و همین طور هم است. چون اسمارت فورتو جدید هم از نظر کیفیت ساخت و مونتاژ و هم از نظر متریال مورد استفاده سطح بالا و بسیار خوبی دار . از نظر آپشن، اسمارت فورتو در چهار تیپ مختلف وارد بازار شده است و انتظار میرود تا کامل ترین تیپ این ماشین وارد ایران شود که از لحاظ آپشن امکانات بسیار خوبی را شامل می باشد . از نظر فنی هم اسمارت فورتو ماشین اقتصادی و کم مصرفی است که در داخل شهر شتاب و چالاکی خوبی دارد و از سواری با این ماشین میتوان بسیار لذت برد.

نمودار قیمت اسمارت فورتو 2017

حدود قیمت (میلیون تومان)

تاریخ بروزرسانی
150
1397/02/30
150
1397/01/26
150
1396/12/12
150
1396/11/01
150
1396/07/15


نکات مثبت

نکات منفی

نقد کارشناسان و نظرات کاربران در مورد این خودرو و ...


با 150 میلیون چه ماشینی بخرم؟

لیست خودروهای بازار در این بازه قیمت