اینجا هستید: صفحه اصلی قیمت خودرو تویوتا قیمت تویوتا کمری گرند 2005-2006

قیمت تویوتا کمری گرند 2005-2006

تویوتا کمری گرند

TOYOTA CAMRY GRANDE

تویوتا کمری گرند

2005-2006

زمانی که تویوتا کمری گرند وارد ایران شد، ماکسیما لوکس‏ترین خودرو محسوب می‏شد. اما بعد از وارد شدن گرند مردم به سرعت نسبت به آن واکنش نشان دادند و آن را به ماکسیما ترجیح دادند. درحالی که ماکسیما از این خودرو قوی تر بود، اما اغلب خریداران، امکانات و راحتی تویوتا را انتخاب کردند.کمری گرند در دو تیپ وارد ایران شد که حالتی فول و نیمه فول را شامل می‏شد و به راحتی از ظاهر آن قابل شناسایی بود. سیستم فنربندی خودروی کمری گرند مانند بقیه خودروهای تویوتا، نرم و راحت است.

 

 بررسی و رتبه بندی تویوتا کمری 2006

 این خودرو هیچ جایزه ای برای طراحی نخواهد برد یا دایره ای به دور رقبای خود نمی کشد ، اما هنگامی که در عمل با آن روبه رو می شویم از نظر ارزش و ظرافت ، سدان های سایز متوسط کمی وجود دارند که می توانند با تویوتا کمری 2006 به رقابت بپردازند.

 

دیدگاه طرفداران

 جادار، راحت ، ساکت ، ایمنی فراوان ، امکانات و نمای لوکس و تجملی ، بهای بالا در فروش مجدد، میزان اعتبار بالا برای قابلیت اطمینان.

 در تویوتای کمری 2006 ، سیستم هدایت هم اکنون در دسترس قرار گرفته و به عنوان یک خصیصه مستقل در SEV6 قرار داده شده است . رتبه بندی قدرت کمری امسال کمی پایین تر می باشد و این به علت انجام عملیات تست موتور جدید SAE تویوتاست.

 

نظر اجمالی در مورد خودرو

 زمانی که این خودرو به خانواده سایز متوسط سدان ها وارد شد، خودروهای کمی بودند که نسبت به تویوتا کمری شناخته شده و مشهورتر بودند. کمری موفقیت عظیمی در آمریکا کسب نمود، این خودرو به خاطر راحتی ، امنیت و بها ، توانست خریداران زیادی را به خود جذب کند.کمری  انتخابی امن در خانواده کلاس سدان بوده و هنوز هم هست. با خرید تویوتا کمری شما می توانید مطمئن باشید که این خودرو با خطای معدود و نا چیزی کار می کند وسال ها خدمات وفادارانه ارایه خواهد داد. آخرین بار کمری در سال 2002 ، طراحی مجدد شده است . در مقایسه با نسل قبل خودروهای تویوتا ، این کمری ویژگی های یک ظاهر طراحی شده جسورانه ، پک داخلی بزرگ تر ، عملکرد بهتر ، کاهش صدا و بیشتر خصایص و ویژگی های ایمنی را دارد.کمری خودرویی عالی است و ماموریت خود را با  فراهم کردن راحتی شگفت انگیز و رانندگی بی قید و آسان تکمیل می کند.

 شکایت عمومی رایج در طول این سال ها این بوده ، که تویوتا کمری فاقد خودنمایی می باشد. تنها آن را با تعدادی از سدان های رقیب اخیر مقایسه کنید. به طور معمول رقیب نزدیک کمری ، آکورد می باشد . هردو رو به سوی آینده و خریدارانی مشابه دارند و هر دو سطح ظاهر، راحتی و ویژگی های یکسانی دارند. در شرایط تصمیم گیری تحت فشار، احتمالا آکورد را به شما پیشنهاد خواهیم کرد همان طور که به نظر می رسد روی هم رفته پکیج بهتری است در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید. اما اگر انتخاب شما تویوتا کمری باشد شما یک خودروی شگرف که به خوبی متناسب با خانواده مدرن آمریکایی امروزی است به دست خواهید آورد.

 

 مدل ها و ویژگی ها

 سدان تویوتا کمری 2006 در استانداردهای LE ، SE و XLE وجود دارد. استاندارد سطح اولیه ورود به بازار، اصول پایه ای مانند قفل و شیشه های خودرو برقی ، سیستم کنترل کوروز (تنظیم سرعت) و cd player را ارایه می دهد ، اما گزینه های دسترسی محدود شده است. مدل LE امکاناتی مانند ورود بدون کلید (کنترل از راه دور)، قابلیت تنظیم صندلی راننده و آیینه بغل های همرنگ با خودرو را اضافه کرد. مدل اسپرتی SE نیز به طور مشابه ، اما با ویژگی های متفاوت تزیینات و لوازم داخلی ، سیستم تعلیق اسپرت ، چرخ های آلیاژی 17 اینچ ، اسپویلر عقب ، چراغ مه شکن و پنجره رادیاتور منحصر به فرد ، تجهیز شده است.امکاناتی نیزبه مدل XLE اضافه شده است : از قبیل کنترل اتوماتیک دما ، تنظیم تضعیف نور اتوماتیک آیینه دید عقب ، ارتقا سیستم صوتی و همچنین در XLE V6 ، صندلی ها چرمی می باشد. امکانات گوناگون شامل پنجره سقفی (سان روف) ، صندلی چرمی ، سیستم بخاری یا گرمکن داخل صندلی های جلو ، سیستم راهنمای مبتنی بر DVD و سیستم CD چنجر، از آن جمله می باشند.

 

عملکرد و mpg

 دراین مدل خودوری تویوتا ، سه موتور وجود دارد. اولین موتور 2.4 لیتری ، چهار سیلندر و 154اسب بخار (با کنترل انتشار PZEV 145 )  و با یکی ازسیستم های 5 سرعته دستی یا 5 سرعته اتوماتیک سیستم انتقال قدرت جفت شده و باید به اندازه کافی قدرتمند برای اکثریت خریداران باشد. همچنین یک موتور 3 لیتری V6 با تولید 190hp در LE و XLE وجود دارد، در حالی که در مدل SE تنها یک موتور 210hp ،3.3 لیتری V6 قرار دارد. کمری های 6 سیلندر تنها با سیستم اتوماتیک به بازار عرضه می شوند.

 

ایمنی

 سیستم ترمز ضد قفل (ABS) به صورت استاندارد در همه مدل های تویوتا کمری 2006 وجود دارد. به صورت انتخابی در همه مدل ها کیسه هوای کناری صندلی جلو و کیسه هوا کناری در تمام طول خودرو  وجود دارد. کنترل پایداری (Stability) نیز در مدل های V6 تعبیه شده است . در تست های تصادف NHTSA تویوتا کمری 5 ستاره کامل، برای حفاظت از ضربه روبرو، به دست آورد. رتبه 4 ستاره در نتیجه تست های ضربه جانبی برای حفاظت از سرنشین جلو (بدون کیسه هوای محافظ کناری) و رتبه 3 ستاره برای سرنشین عقب خودرو . کمری در تست IIHS برخورد از جلو با افست ، رتبه خوب (بالاترین رتبه ممکن) را به دست آورد و به عنوان بهترین انتخاب نامیده شد. کمری در تست های IIHS ضربه جانبی نیز رتبه خوب (بالاترین رتبه) را دریافت کرد ، البته هنگامی که به کیسه های هوای کناری انتخابی مجهز شده بود. (بدون کیسه های هوا، ضعیف ارزیابی شده است)

 

طراحی داخلی

 داخل کمری ، کیفیت عالی ساخت ، کیفیت بالای مواد و طراحی صحیح را ارایه می دهد وشما را انگشت دروسط کتاب راهنمای مالک ، رها نخواهد کرد تا به مرور کشف کنید که هر چیزی درکجا قرار گرفته است . علاوه بر این ، تویوتا کمری 2006 در رقابت با خودروهای مشابه ، فضای مناسبی برای قرار گرفتن سر، پا و شانه را به رخ می کشد ، همچنین شامل صندلی عقب جادارتر نسبت به هر عضو دیگری از خانواده سدان سایز متوسط می باشد. سیستم راهنمای انتخابی ، یکی از بهترین سیستم ها با کنترل آسان با صفحه نمایشی بزرگ و قابلیت خواندن راحت می باشد.

 

رانندگی

 تویوتا ، کمری را به صورت اسپرت طراحی نکرده است. در عوض ، برای این که این خودرو، سواری آرام و بی صدایی داشته باشد و مسافرت روزانه شهری را به کاری لذت بخش مبدل کند، تمرکز کرده است. قدرت موتور 4 سیلندر کمری ، در این کلاس متوسط ارزیابی شده است ، اما این خودرو در چنان شکل خالصی تحویل داده شده است که شاید تنها ، مورد شکایت آن دسته خریدارانی که خواستار میانگین شتاب بالا هستند، قرار گیرد . همانند آن چه برای موتور V6 گذشت و توضیح دادیم به هر حال SE V6 خورویی قوی تر بوده و دربازار رقابت معلق در هوا نخواهد بود.

 

نمودار قیمت تویوتا کمری گرند 2005-2006

حدود قیمت (میلیون تومان)

تاریخ بروزرسانی
279
1398/02/10
252
1398/02/10
225
1397/12/07
180
1397/10/01
75
1397/02/30
75
1397/01/26
75
1396/12/12
75
1396/11/01
90
1396/07/15


نکات مثبت

نکات منفی

نقد کارشناسان و نظرات کاربران در مورد این خودرو و ...


با 280 میلیون چه ماشینی بخرم؟

لیست خودروهای بازار در این بازه قیمت