اینجا هستید: صفحه اصلی خودروهای بازار ����������

بسترن

 

فاو که یک برند تولید ماشین های سوار و تجاری در چین است از سال 1953 فعالیت خود را آغاز کرد و در ابتدا یک کامیونت اولین محصول این کمپانی بود . فاو اکنون در چین جایگاه خوبی برای خود درست کرده است و از بهترین تولید کنندگان ماشین در چین به شمار میرود . تا کنون در چند دوره فاو در خود سطح مدیریتی را افزایش داده است و به پیشرفت های زیادی دست پیدا کرده است . فاو تا کنون با شرکای زیادی فعالیت تولید و مونتاژ ماشین های سواری را انجام داده است که از جمله این شریکان فولکس واگن ، مزدا و تویوتا بوده اند . سال 2013 فاو بیشتر از سه میلیون دستگاه اتومبیل در سر تا سر جهان به فروش رساند که نشان از محبوبیت این برند است . ورود فاو به ایران ابتدا با کامیون های سنگین شروع شد و سپس کم کم فاو بسترن بی 50 و بی 50 اف جزء نخستین و معروف ترین ماشین های سواری فاو هستند که وارد کشور شده اند .

 

شرکت فاو خودروساز دولتی کشورچین است، که در زمینه تولید انواع خودرو، اتوبوس، کامیون‌های سبک، متوسط و سنگین، همچنین ساخت قطعات خودرو فعالیت می‌کند.

شرکت‌های تابعه این گروه، شرکت خودروسازی فاو و شرکت تیانجین فاو و شرکت اجزای خودروی چانگچون فاوای می‌باشند.

شرکت فاو در سال ۱۹۵۸ بزرگترین سازنده بومی خودروهای مسافری چین بود. در سال ۲۰۰۹، گروه فاو بزرگترین شرکت تولید ماشین آلات صنعتی و دومین شرکت بزرگ خودروسازی کشور پهناور چین انتخاب شد.

 

نمایش بیشتر

���������� B30

���������� B50

���������� B50F