اینجا هستید: صفحه اصلی قیمت موتور سیکلت کاوازاکی قیمت کاوازاکی نینجا H2 2015

قیمت کاوازاکی نینجا H2 2015

کاوازاکی نینجا H2

Kawasaki Ninja H2

کاوازاکی نینجا H2

2015

کاوازاکی نینجا H2 یک موتورسیکلت اسپرت ژاپنی است که در سال 2015 معرفی شد و به عنوان پرچمدار محصولات کاوازاکی و یکی از سریعترین موتورسیکلت‌های اسپرت شناخته می‌شود.

کاوازاکی نینجا H2 در چند نسخه به فروش می‌رسد که قدرتمندترین و سریعترین آنها نسخه H2R است که تنها امکان حضور در پیست را دارد و سریعترین موتورسیکلت در حال تولید در دنیا به شمار می‌رود.

اما مدل عرضه شده در ایران که تنها در تعداد محدود و با شرایط خاصی وارد بازار شده از نوع H2 است و در سایر کشورهای دنیا امکان حضور در خیابان‌ها را دارد اما در ایران باتوجه به قوانین، تنها در شرایط ویژه‌ای امکان تردد را دارد.

کاوازاکی نینجا H2 یک طراحی تکامل یافته دارد و باید آن را از هر جهت عالی دانست. خطوط شکسته فراوان، خروجی اگزوز دوگانه، رنگ خاص بدنه به همراه تزئینات رنگی، از ویژگی‌های مهم آن هستند.

موتور به کار رفته در کاوازاکی نینجا H2 حجمی برابر با 998 سی سی و 4 سیلندر دارد و با پرخوران سوپرشارژر تغذیه می‌شود. قدرت این موتور به 197 اسب بخار و گشتاور آن به 134 نیوتن متر می‌رسد.

در نهایت باید بگوییم کاوازاکی نینجا H2 یکی از بهترین موتورسیکلت‌های اسپرت حال حاضر در جهان به شمار می‌رود و کمتر موتورسیکلتی توانایی رقابت با آن را دارد.

نمودار قیمت کاوازاکی نینجا H2 2015

حدود قیمت (میلیون تومان)

تاریخ بروزرسانی
0
1398/02/30

نکات مثبت

نکات منفی

نقد کارشناسان و نظرات کاربران در مورد این موتور سیکلت و ...


لیست موتور سیکلت های در این بازه قیمت