اینجا هستید: صفحه اصلی فیلم های ماشین3فیلم های هیوندایتجربه رانندگی با هیوندای سانتافه 2018

تجربه رانندگی با هیوندای سانتافه 2018

بزرگ تر، جسورتر و ایمن تر از هر زمانی ، این وعده ای ست که هیوندایی برای طراحی این نسل از SUV های 7 نفره سانتافه اعلام کرده است .این خودرو مجهز به موتور 2.2 لیتری 4 سیلندر توربو دیزلی می باشد که نوعی فیلتر خاص به آن اضافه شده است. موتور این خودرو 144 کیلو وات نیرو و 436 نیوتون بر متر گشتاور تولید می کند .همچنین این خودرو مجهز به یک سیستم انتقال نیرو 8 سرعته اتوماتیک جدید است که به یک سیستم تمام چرخ محرک H هیوندایی متصل شده است.

 

طراحی داخلی این SUV نیز مانند نمای خارجی آن بسیار منحصر به فرد است. کابین دست خوش اصلاحات عمده ای شده است و برای اولین بار یک صفحه نمایش کامل که بر اثر شکست نور از طلق کیلومتر شمار به روی شیشه جلو می تابد که وضوح کامل برای راننده دارد .

 

همچنین در مرکزیت کنسول یک صفحه اطلاع سرگرمی لمسی 8 اینچی مجهز به ناوبری ماهواره ای وجود دارد که پیش بینی می شود این تکنولوژی فقط در 2 مدل بالای این خودرو در استرالیا نصب شود و دیگر مدل های پایین تر این خودرو فاقد این تکنولوژی هستند .همچنین همه مدل های این خودرو به سیستم اپل کار پلی و اندروید اتو مجهز هستند .

 

این خودرو به سیستم AEB با تشخیص عابر پیاده ، سیستم کمکی ماندن بین خطوط با قابلیت مداخله در فرمان ، کروز کنترل انطباق پذیر ، دوربین های عقب ،ایربگ پرده ای در 3 ردیف صندلی ، حسگرهای پارک خودرو و سیستم کمکی خروج ایمن از خودرو مجهز شده است .

 

مقایسه هیوندای سانتافه با دیگر خودروهای بازار

مقایسه هاوال H9 با هیوندای سانتافه کارکرده

مقایسه هیوندای سانتافه 2014 با کیا اسپورتیج 2016

ویدئو تست درایو هیوندای سانتافه 2012-2010

 

 

 

 

 

سایر ویدیوهای ماشین 3


نظرات کاربران

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

بالای صفحه تلگرام ماشین 3