اینجا هستید: صفحه اصلی مقایسه خودرومقایسه برلیانس H330 و دانگ فنگ H30 کراس

مقایسه برلیانس H330 و دانگ فنگ H30 کراس

یکی از مقایسه های خودرویی پر مخاطب بازار ، مقایسه برلیانس H330 و دانگ فنگ H30 کراس می باشد. با ماشین3 همراه باشید تا به مقایسه برلیانس H330 و دانگ فنگ H30 کراس بپردازیم .

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

کیفیت سواری
8
خدمات پس از فروش
8
طراحی
8
امکانات رفاهی
7
ویژگی های فنی
7
ارزش خرید
8
امتیاز کل
46
قیمت برلیانس H330

Dongfeng

دانگ فنگ H30 کراس

کیفیت سواری
7
خدمات پس از فروش
8
طراحی
8
امکانات رفاهی
7
ویژگی های فنی
7
ارزش خرید
7
امتیاز کل
44
قیمت دانگ فنگ H30 کراس
انتخاب ماشین 3

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

Top car

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

مقایسه برلیانس H330 و دانگ فنگ H30 کراس

برلیانس h330

 

برلیانس H330 از با کیفیت ترین ماشین های چینی و ماشین های مونتاژ شده در کشور است که از همین نکته اول برتری با فاصله زیاد را نسبت به دانگ فنگ اچ 30 کراس دارا میباشد زیرا نام برلیانس یک ماشین خوب را برای مردم تداعی میکند ولی دانگ فنگ اچ 30 کراس به عنوان یک ماشین سواری هنوز نا شناخته است  . در طراحی بدنه برلیانس H330 به راحتی یک کپی کاری ظریف زیبا  را از ماشین BMW  سری 1 اتاق قدیم میتوان مشاهده کرد که با اصول به کار رفته در طراحی و رعایت دقیق نکات طراحی ، برلیانس H330 در حال حاضر از خوش چهره ترین و دل نشین ترین ماشین های کلاس خودش در کشور می باشد و  در مقایسه با دانگ فنگ اچ 30 کراس طراحی اش اصولی تر و جذاب تر و زیبا تر است .

گلگیر های پف کرده در هر 4 گوشه ماشین  ، وجود خطوط و برجستگی های جذاب و آیرودینامیک و طراحی منحصر بفرد و هوشمندانه چراغ ها در مجموع برلیانس H330 را به یکی از خوش چهره ترین ماشین های سدان مونتاژ شده در کشور تبدیل کرده است . درون کابین برلیانس H330 ویژگی  اصلی طراحی بر اساس سادگی و راحتی است ولی با اینکه اتاق ماشین طراحی اش ساده و کار آمد است به خوبی هم جلوه لوکس بودن دارد که در ترکیب با رنگ بندی مشکی و کرم پرستیژ خاصی به کابین ماشین بخشیده است و نشان میدهد که تا چه حد برای طراحی کابین برلیانس H330 زحمت کشیده شده است و از نظر ویژگی های اصلی کابین در مقایسه با دانگ فنگ اچ 30 کراس بسیار ماشین بهتری است .

 

برلیانس h330

 

برلیانس H330 در رنچ قیمت خودش  جزء ماشین هایی میباشد که بالاترین کیفیت ساخت و مونتاژ را دارد و کیفیت متریال به کار رفته درون کابین ماشین هم نسبتا خوب ارزیابی میشود و راضی کننده است و در مقایسه با دانگ فنگ اچ 30 کراس در یک سطح می باشد ولی از نظر رنگ بندی و طراحی کابین برلیانس اچ 330 ماشین زیبا تری است. یکی دیگر از نقاط مثبت برلیانس H330 را صندلی های ماشین میتوان دانست که نرم و راحت هستند ، عریض هستند و صندلی راننده هم در 8 جهت به صورت برقی تنظیم میشود که در مجموع ارگونومی بسیار خوبی برای سرنشینان ماشین و علی الخصوص راننده به وجود میاورد که قرار گیری راننده و تسلطش بر ماشین کمی با چاشنی اسپرت همراه است که لذت راندن با این ماشین را دو چندان مینماید و در مقایسه با  ارگونومی صندلی های دانگ فنگ  برلیانس h330 کاملا بهتر و راحت تر است و صندلی های در برگیرنده تری را دارا میباشد و در کل درون کابین اکثریت موارد به نفع برلیانس اچ 330 میباشد .

ابعاد داخلی کابین برلیانس H330 علی رغم اینکه ابعاد  بدنه ماشین در حد متوسط است بسیار جادار میباشد و از همه مهم تر صندوق عقب بسیار جادار برلیانس H330 میباشد که طراحی بسیار خوبی دارد و کاملا صندوق عقب ماشین جوابگوی سفر های درون شهری و برون شهری است و این ماشین در مقایسه با دانگ فنگ اچ 30کراس که شبیه یک کراس اوور است از نظر ابعاد در یک سطح و اندازه است . از نظر امکانات رفاهی و ایمنی هم برلیانس H330 ماشین کاملی به نظر میرسد و  به طور کلی برلیانس H330 در بخش طراحی و کابین و ... ماشین خوب و با کیفیتی است و امتیاز بالایی را با توجه به قیمت و کلاس ماشین دریافت مینماید .

 

برلیانس H330

 

در بخش ویژگی های فنی برلیانس H330 از یک پیشرانه 4 سیلندر با آرایش خطی به حجم 1498 سی سی بهره میبرد که به خوبی از عهده ماشین برمیاید و شتاب و چالاکی راضی کننده ای در اختیار راننده قرار میدهد  . در دور موتور 5800 دور در دقیقه 103 اسب بخار قدرت پیشرانه ماشین تولید میکند  و در دور موتور 3800 دور در دقیقه هم گشتاور 138 نیوتن متر از پیشرانه برلیانس H330  حاصل میگردد و در اختیار راننده ماشین قرار میگیرد  . برلیانس H330 در مقایسه با ماشین دانگ فنگ اچ 30 کراس بر روی کاغذ از قدرت و گشتاور  تقریبا یکسانی بهره میبرد اما در عمل نمونه گیربکس اتوماتیک برلیانس اچ 330 از ماشین رقیب یک قربانی میسازد و بسیار قابلیت های حرکتی بهتری دارد . برلیانس H330 بر مبنای اقتصادی بودن و استفاده شهری طراحی شده است اما شتابگیری خوب و قابل اعتمادی دارد و از همه مهم تر مصرف سوخت 6.7 لیتری ماشین در سیکل ترکیبی با وجود گیربکس اتوماتیک میباشد که بسیار عالی به نظر می رسد  و کاملا ماشین اقتصادی میباشد که با توجه به پارامتر های ماشین در این کلاس این رقم کاملا خوب است .

برلیانس H330 ماشین کم استهلاکی  است و صاحبان آن اصلا تا به حال در مورد مسائل فنی آن شکایت خاصی نداشته اند و  در مقایسه با دانگ فنگ اچ 30 کراس که از پیشرانه tu5 ایرانیزه و گیربکس aisin بهره میبرد کم استهلاک تر و بسیار هماهنگ تر است . پیشرانه برلیانس H330 با یک گیربکس 4 سرعته تیپ ترونیک کوپل شده است که هماهنگی خوبی با موتور دارد ، تعویض دنده هایش خوب است و کارکردش هم روان میباشد ولی یک حالت خنگی در اکثریت گیربکس های ماشین چینی وجود دارد که کم وبیش در برلیانس H330  هم مشاهده میگردد . از نظر انتقال قدرت برلیانس H330 چه در نمونه دنده دستی و چه اتوماتیک قابلیت های فراتر و عملکرد بهتری را نسبت به دانگ فنگ اچ 30 کراس دارا می باشد .

 

برلیانس H330

 

برلیانس H330 ماشین خوش دست و با هندلینگ سطح بالایی ارزیابی می شود و سواری رضایت بخشی را ارائه میدهد . البته سیستم تعلیق برلیانس H330 کمی خشک احساس میشود که البته از کوبش های آزار دهنده یاتکان های شدید خبری نیست و در تمام مسیر های قابل پیمایش برلیانس H330 ماشین نرم و آرامی احساس میگردد . برلیانس H330 از سیستم فرمان برقی سود میبرد که دقیق است و فرمان پذیری برلیانس  H330 را خوب و لذت بخش کرده است و در پیچ ها به طور کامل میتوانید به این ماشین اعتماد کنید . ترمز های برلیانس H330 هم مناسب است و به خوبی از  عهده توقف ماشین بر میایند . برلیانس H330 از نظر سواری ، لذت رانندگی و ... از آنجایی که کمی با خود چاشنی اسپرت را به همراه دارد ماشین لذت بخشی است و کیفیت سواری و مانور پذیری و تقسیم وزن و ... از ماشین دانگ فنگ اچ 30 کراس کاملا بهتر است .

برلیانس H330 یک خودروی چینی با کیفیت است که چهره ای زیبا دارد ، کیفیت ساختش مناسب است ، مصرف سوخت و استهلاک پایینی دارد و به همراه امکانات رفاهی مناسب ارائه میشود . برلیانس H330 در محدوده قیمتی خودش و در کلاس خودش گزینه ای مناسب به شمار میرود که اگر چینی بودن آن را نا دیده بگیریم نقاط مثبت زیادی دارد و در محدوده قیمت خودش از بهترین ماشین ها میباشد .

Dongfeng

دانگ فنگ H30 کراس

مقایسه برلیانس H330 و دانگ فنگ H30 کراس

دانگ فنگ اچ 30 کراس

 

دانگ فنگ H30 کراس از  جدید ترین محصولات قرار گرفته بر روی خط تولید ایران خودرون است و در اصل ماشین مشترک دو شرکت پژو فرانسه و دانگ فنگ چین میباشد و در ایران هم برای این ماشین تبلیغات تقریبا زیادی صورت گرفته است و از این رو ماشین نسبتا پر طرفدار ولی نه چندان خوش نامی میباشد . طراحی  دانگ فنگ H30 کراس چندان ماشین زیبایی نیست و هماهنگی خیلی زیادی در سطح بالا ندارد و بر عکس  برلیانس اچ 330 که با اصول حرفه ای طراحی اش مطابقت دارد چندان اصولی شکل نگرفته است و ظاهرش قطعا در فروش این ماشین تاثیر چندانی ندارد و به طور کلی دانگ فنگ اچ 30 کراس در ظاهر ماشین هماهنگی نیست و عیب های ظاهری فراوان دارد  .

 

دانگ فنگ اچ 30 کراس

 

در داخل کابین H30 کراس طراحی تقریبا خوبی مشاهده میشود و رنگ بندی مشکی جالبی هم مشاهده می شود و با توجه به سطح قیمت لیست امکانات هر دو ماشین برابر به نظر میرسند ولی چیدمان آن به گونه ای میباشد که احساس می کنید آپشن ها به طور دستی بر روی خودرو نصب شده اند اما از لحاظ کیفیت ماشین مناسبی است و ارگونومی کابین ماشین هم خوب است . از نظر کیفیت متریال و ماندگاری آن در بلند مدت کیفیت دانگ فنگ H30 کراس از  برلینس اچ 330 ضعیف تر میباشد . از نظر کیفیت ساخت هم ماشین دانگ فنگ H30 کراس کیفیت ساخت خوب و مناسبی و از این نظر و   به طور کلی کیفیت بخش های مختلف و کابین ماشین دانگ فنگ H30 کراس  ماشین قابل قبولی است ولی در مقایسه با برلیانس اچ 330 سطحش ضعیف تر است .

 

دانگ فنگ اچ 30 کراس

 

از نظر فنی دانگ فنگ H30 کراس در بخش پیشرانه دقیقا مشابه ماشین پژو 206 تیپ 5 میباشد با این تفاوت که  این ماشین از ECU متفاوتی بهره میبرد. پیشرانه مورد استفاده  ماشین TU5 است ، 4 سیلندر خطی میباشد و 1587 سی سی حجم  دقیق موتور ماشین است .  پیشرانه ماشین قابلیت تولید 105 اسب بخار قدرت و 142 نیوتن متر گشتاور را دارا میباشد که برای پژو 206 مناسب است اما برای دانگ فنگ H30 کراس با توجه به وزن و ابعاد ماشین چندان جوابگو نیست و در شتابگیری با ضعف هایی مواجه میشوید و هنگامی که با 4 سرنشین درون ماشین  قرار میگیرید کاملا ماشین کند و کم شتابی احساس میشود اما در کل از نظر کیفیت ساخت پیشرانه ماشین خوبی میباشد . دانگ فنگ  H30 کراس مصرف سوختش مناسب است اما از نظر استهلاک در طول مدت برلیانس اچ 330 بسیار بهتر و کم استهلاک تر و سرحال تر میباشد  . برای انتقال قدرت دانگ فنگ H30 کراس از یک گیربکس اتوماتیک ساخت AISIN ژاپن استفاده شده است که چندان با پیشرانه هماهنگ نیست و در عملکردش هم خنگی و کندی وجود دارد ولی برای استفاده شهری و ملایم به طور کلی گیربکس ماشین مناسب است .

 

دانگ فنگ اچ 30 کراس

 

دانگ فنگ H30 کراس سواری اش نسبتا خشک می باشد و هندلینگ متوسطی دارد ولی با توجه به اینکه پلت فرم ماشین با ماشین های  پژو مشترک است پایداری و عبور  ماشین از پیچ ها مناسب است ضمن اینکه عملکرد سیستم تعلیق ماشین  هم چندان بد نیست و قابل قبول میباشد و از نظر سواری در کل امتیاز قابل قبولی را دریافت مینماید و ماشین مناسبی میباشد . در کل کیفیت سواری و لذت بخش بودن رانندگی با  دانگ فنگ H30 و برلیانس اچ 330 در یک سطح خوب هستند .

در کل دانگ فنگ H30 کراس در ایران به علت وجود  رقبای محدود که از نظر کیفیت و قیمت در سطح های متفاوتی هستند و چندان شناخته نشده بودن این ماشین در بازار در مقایسه با برلیانس اچ 330 ارزش خرید این ماشین را پایین میاورد و نکات ضعف این ماشین بیشتر آشکار می گردد .

نویسنده : ماشین 3


نظرات کاربران

 • user icon
  نویسنده : احمد
  تاریخ : 1395/12/08

  با سلام و خسته نباشید.ممنون میشم مقایسه برلیانس h330 و ساندرو استپ وی رو هم انجام بدین تا کاربر ها هم به یه نتیجه کلی برسن .آخه هنوز شک دارم برلیانس بخرم ،اونم از نوع اتوماتیک .با تشکر

 • user icon
  نویسنده : علیرضا
  تاریخ : 1395/12/16

  مرسیییییییییییییی ...خیلی خوب بود ...اما برلیانس ها فقط در این مدل خوب هستن بقیشون مشکل دارن...و دانگ فنگ فعلا کسی ایرادی ازش نگرفته

 • user icon
  نویسنده : محمد
  تاریخ : 1395/12/17

  برسی خیلی خوبی بود ولی چند تا سوال دارم امیدوارم جواب بدید .
  1_ احساس میکنم تو متن ها یکم اغراق و حتی تناقض هست . خودم برلیانس رو می پسندم ولی چند تا نکته : اول این که سطح تجهیزات این دو اصلا برابر نیست و اپشن های دانگ فنگ بیشتره . دوم اینکه تو جدول بالا نمره ی طراحی هردو خودرو برابره ولی برلیانس خیلی زیباتره و حتی تو متن هم چند بار گفتید . یعنی متن با جدول بالا هماهنگی نداره .
  2_ این سئال خیلی برام مهمه لطفا جواب بدید : موتور برلیانس مقداری ضعیف تر از دانگ فنگه و شتاب هم کمی پایین تر ولی شما تو متن گفتید شتاب و قدرا h330 بیشتره . میشه واضح بگید اخر کدوم بهتره؟

 • user icon
  نویسنده : محمد
  تاریخ : 1396/01/24

  کاملا یکطرفه و با استدلالهای غلط

 • user icon
  نویسنده : *
  تاریخ : 1396/02/08

  سلام مقایسه هاتون خوبه و میتونید با قرار دادن عکسهایی از ماشین های مورد نظر تصویرسازی کنید

 • user icon
  نویسنده : سناتور
  تاریخ : 1396/03/14

  اصلا مقایسه خوبی نبود فکر نکنم تا حالا سوار اچ سی شدی چون اصلا ضعف در موتور نیست و خنگی به هیچ عنوان در گیربکس وجود ندارد فکر کنم مطالبو چپی نوشتید چون برلیانس h330 در گیربکس خنگ عمل میکنه و موتور جواب گو نیست از نظر کیفیت هم دوتا در یک رده قرار میگیرن و از نظر گیربکس اچ سی کراس یه سر و گردن از برلیانس بالا تره در برلیانس در سربالایی با پنج نفر سر نشین ماشین قدرت کافی نداره ولی اچ سی داره شما تو متن گفتین که برلیانس قدرت بهتری از اچ سی داره مگه ممکنه پیشرانه 1500 میزنید رو دست پیشرانه 1600

 • user icon
  نویسنده : نيما
  تاریخ : 1396/03/24

  سلام، دوستان من h30cross و تازه تحويل گرفتم واقعا ماشين خوبيه،كاملا ازش راضي هستم...

 • user icon
  نویسنده : حسين نستا 1981
  تاریخ : 1396/04/13

  سلام مقايسه خوب بود ولي دليل اختلاف قيمتش چرا انقدر زياده ؟؟؟ برليانس ٥٦ وكراس ٤٨ ، درضمن اپشن هاي كراس بيشتره و صفحه مونيتورش ١ ميليون ميباشد و اگركسي بخواد برليانس مونيتور دار بگيرم بايد ١.٥ ميليون اضافه هزينه كند ، لطفا جواب بدهيد .

 • user icon
  نویسنده : هومن
  تاریخ : 1396/04/18

  خدمات پس از فروش هر دو شده 8 بعد تعداد نمایندگی های ایران خودرو چندتاس مال سایپا چندتا
  گارانتی اچ سی 3 ساله یا 60000 کیلومتر برلیانس 2 سال یا 40000 کیلومتر
  حالا موتور TU5 و تعمیرکاراش و قطعات موجود و کم مصرف بماند
  امکانات رفاهی شده 7 برا هردو صفحه نمایش و دوربین و .... اچ سی با امکانات بیشتر با برلیانس یکی چرا نمی دونم
  ارزش خرید برلیانس با قیمت بیشتر و امکانات کمتر و گارانتی کمتر و نمایندگی کمتر باز هم از اچ سی بیشتره بازم نمی دونم چرا
  شتاب و قدرت fdajv موتور شناخته شده tu5 گیربکس ژاپن و جنس متریال بکاررفته داخل کابین اچ 30 هم هیچ
  فقط برلیانس

 • user icon
  نویسنده : بعنام
  تاریخ : 1396/04/23

  با سلام،داداش شما فکر کنم نماینده فروش برلیانس هستی که نه دستت به فرمون برلیانس خورده و نه به اچ سی،من خودم برلیانس داشتم که بخاطر خنگی گیربکسش با هزار مصیبت فروختم و اچ سی گرفتم،مثل این میمونه که انگار از پراید اتومات سوار ال نود بشی،اصلا از لحاظ فنی برلیانس به گرد اچ سی هم نمیرسه،لطفا این مزخرفات رو ننویسید ،شاید یکی با همین حرفای شما نظرش برگرده به برلیانس و بدبخت بشه
  اچ سی نسبت به مبلغی که پرداخت میکنی بهترینه تا الان

 • user icon
  نویسنده : اسپورت
  تاریخ : 1396/05/11

  دانگ فنگ اچ سی ناشناخته است؟؟
  دانگ فنگ بزرگترین خودروساز چین هست شاید اچ سی کراس بهترین خودرو دانگ فنگ نباشه اما ناشناخته نیست

  • نویسنده : نیما
   تاریخ : 1396/07/27

   واقعا دانگ فنگ ناشناخته نیست یادتان رفته ماشینهای باری دانگ فنگ چند هزار نفر رو به کشتن داد

  • نویسنده : حسین
   تاریخ : 1396/08/26

   عزیزم اسم اون کامیون هوو بود نه دانگ فنگ.

 • user icon
  نویسنده : علی
  تاریخ : 1396/06/09

  برلیان س اتوماتیک حداقل 10 تومنی از اچ سی گرونتره اینم باید در نظر گرفت

 • user icon
  نویسنده : farshad
  تاریخ : 1396/06/26

  یه ذره اقرار آمیز بود فقط زدی تو سر h30 و از برلیانس تعریف کردید لطفا منصفانه مقایسه کنید تا دوستان بتونن انتخاب خوبی داشته باشن

 • user icon
  نویسنده : مهران
  تاریخ : 1396/08/01

  خیلی تحیل بدون ریشه و بی دلیل و برهانی بود رو چه حساب میگین جنس متریال بکار رفته در برلیانس از دانگ فنگ بهتره؟حتی با نگاه کردن به عکسهاشونم میشه فهمید داخل کابین دانگ فنگ از برلیانس حرفه ای تره

 • user icon
  نویسنده : محمدمیرجلیلی
  تاریخ : 1396/08/05

  سلام لااقل بیاییم درمقایسه کردن یه کمی انصاف داشته باشیم.عزیزانی که خداییش ماشین شناس هستندنظربدهندبدون هیچ گونه جانب داری..برلیانس بهتره یاH30کراس خواهشافقط ازلحاظ موتوری جواب بدهند

 • user icon
  نویسنده : مجتبی
  تاریخ : 1396/08/15

  سلام.من برلیانس ۳۳۰ داشتم و چند ماهی هستش فروختم.از لحاظ فنی برلیانس ماشین باکیفیتیه.گیربکسش خوبه و خنگ نیست و با موتور هناهنگه.موتور واقعا ضعیفه.و امکانات داخلشم در حد اچ ۳۰ نیست.

 • user icon
  نویسنده : مهدی
  تاریخ : 1396/09/16


  کاملا یک طرفه.حاجی خب تو برلیانسو دوست داری بگو دوست دارم

 • user icon
  نویسنده : عرفان
  تاریخ : 1396/10/01

  اقای عزیز لطفا نسبت به مقایسه های که میکنید کمی فکر کنید.اچ سی گیربکس ای سی ژاپن داره.بلریانس هم موتور 1550داره.کلا تو مقایسشون اچ سی خیلی از بلریانس بهتره.اچ سی اتوماته و چهل و پنج تومنه...ولی بلریانس اتوماتش 50و خرده ای تومنه.اچ سی در ضمن اتوماته

 • user icon
  نویسنده : Pouya
  تاریخ : 1396/10/15

  اخه اقا محترمی که این مقایسه رو انجام دادی تو اصلا راجع به ماشین چیزی حالیت میشه یا نه تو عمرت سوار ماشین شدی اخه این چه مقایسه ایه بلریانس که اصلا از لحاظ موتوری هر کی خریده میگه ضعیفه و گیربکسشم بد نیست فقط تنها دلیلی که میشه بلریانسو خوب گفت جا دار بودنشه که اچ سی هم بسیار جا داره هر وقت سوار این دوتا ماشین شدی بیا مقایسه کن

 • user icon
  نویسنده : ميلاد
  تاریخ : 1396/10/16

  باسلام،دوستان من دو روز هستش كه اچ سي خريدم و دو هفته ديگه هم بدستم ميرسه،خداييش ماشينه خوبي هستش،من كه نظرات خوب در موردش گرفتم و از اين ماشين همه راضي هستن

 • user icon
  نویسنده : ALI M
  تاریخ : 1396/10/17

  باسلام
  واقعانمیدونم چرابعضی به قول خودشان کارشناس به جای تحلیل وبررسی علمی ومعقولانه کاملاسلیقه ای وحتی بنابه دلایلی نامشخصی مغرضانه عمل میکنن.ماشینی که حتی برای لوازم ترمزبایدمدت زیادی درتعمیرگاه مجازهوا بخوره امتیازخدمات پس ازفروشش باh30برابرهست؟؟ h30کراس که ازسیستم تعلیق مستقل بهره می برد کیفیت سواری پایین ترازبرلیانس دارد؟؟!!!
  واقعانمیدونم شماآقای کارشناس تابه حال داخل اتاق هردوماشین نگاهی انداختین که میفرماییدامکانات رفاهی هردوماشین باهم برابراست؟؟!ازلحاظ فنی یک ماشین سرتاپا چینی که ازموتورگرفته تااگزوزش شناخته شده نیست باh30کراسی که موتورشناخته شده tu5قلب تپنده اش هستش وازاتاق سری3پژوبهره میبره وتحت تولیدولیسانس شرکت ایران خودرو که سه سال تحت گارانتی این شرکت هستش برابر هست؟؟! ازلحاظ ایمنی که کارشناس محترم یادشون رفته داخل جدول گزینه قراربدهند علاوه برامکاناتی که درهردوماشین مشترک هستش H30کراس دارای چهارکیسه هوا می باشد.دوعددجلو ودوعددجانبی.
  نتیجه گیری ارزش خریدنیزدرجدول جالب توجه بود

 • user icon
  نویسنده : علی
  تاریخ : 1396/10/24

  با سلام
  مقایسه کاملا یکطرفه بود من خودم بیشتر ظاهر برلیانس رو میپسندم اما از نظر کیفیت آپش ها نوع موتور طرح پژو فرانسه خیلی بهتر از برلیانس موتور ۲۰۶ تیپ ۵ پارس،۴۰۵ از همین موتور اچ سی کراس استفاده شده گیربکس ژاپنی معتبر استفاده شده قیمت خیلی مناسب تر از برلیانس و... از همه مهم تر خدمات پس از فروش ایران خودرو با هیچ شرکت ایرانی قابل قیاس نیست

 • user icon
  نویسنده : سروش
  تاریخ : 1396/10/29

  سلام. توروخدا ایرانی بازی در نیارید و یک تحلیل درست و بی طرفانه ارائه بدید.
  من ماشین شناس نیستم. پرشیا مدل 86 دارم می خوام عوضش کنم نمیدونم برلیانس بگیرم یا h30
  ممنون میشم بی طرفانه مقایسه کنید و راهنماییم کنید.

 • user icon
  نویسنده : بهنام
  تاریخ : 1396/10/29

  کاملا مشخصه سوار هیچ کدوم از ماشین ها نشدید ،اما به وضوح مشخصه طرفدار برلیانس هستید ،اچ سی کراس از نظر موتور ،گیربکس ،فضای سرنشینان ،امکانات و آپشن ،سواری فوق العاده نرم ،از برلیانس خیلی بهتره ،با تشکر

 • user icon
  نویسنده : جوادذ
  تاریخ : 1396/11/19

  سلام من پرشیا tu5ثبت نام کرده بودم اما بهم دیر تحویل میدادن به خاطر همین عوض کردم بجاش اچ سی کراس گرفتم الانم ۳هفته ای هست که سوارشم میشم خیلی ماشینه عالییه حرف نداره سواری نرم شتابه خوب من که راضیم ازش

 • user icon
  نویسنده : علی
  تاریخ : 1397/02/05

  خوب بود بلریانس میگیرم البته الان یه پیکان 48 دارم

 • user icon
  نویسنده : sam
  تاریخ : 1397/02/09

  برام جالب بود.کل مطالب به صورت یکطرفه است.من با یک درگ با ۳۳۰ اتومات میتونم ثابت کنم.شما حتی نگاهی به قیمت دو خودرو نکردین.که حداقل ۱۲ میلیون اختلاف دارند.در ضمن اچ سی کراس یک دانگ فنگ نیست.شرکتی زیر مجموعه دانگ فنگ به نام فنگ شن.لطفا تو گفتن حقایق یکم صادقانه برخورد کنید.در هر حال ممنونم که زحمت کشیدید و این اطلاعات رو در اختیار دیگران گذاشتید.

 • user icon
  نویسنده : صادق
  تاریخ : 1397/03/06

  آقا من یه چیزی میگم و خلاص شما وقتی اسم سایپا رو میشنوی تنها چیزی که میاد تو ذهنت کلمه بی کیفیته حالا چه پراید باشه محصول چه برلیانس.دروغ میگم بگو دروغ میگی

 • user icon
  نویسنده : احسان
  تاریخ : 1397/03/13

  در جواب صحبت دوست عزیز صادق: برلیانس واسه پارس خودروئه و فقط فروشش گردن سایپاست ، ولی فکر کنم موتور جدید برلیانس از اچ سی بهتر باشه، ماشالا همه هم اینجا به جای تعصب نیومدن درست راهنمایی کنن

 • user icon
  نویسنده : مرتضی
  تاریخ : 1397/03/28

  سلام
  من هر دو ماشینو دارم واقعا حس داخلی و زیبایی برلیانس یه سروگردن بالاتره و همچنین سواری و فرمون پذیری برلیانس اونایی سوار شدن میدونن من چی میگم.شتاب برلیانس هم با اچ سی برابری میکنه ولی از دنده 2 به بعد اچ سی گردشم جمع نمیکنه چون برلیانس تو جاده و روی پیچ خیلی تعادل بالایی داره. کیفیت قطعات جفتش برابره در ضمن گیربکس برلیانس هم هنگ نمیکنه ولی اچ سی کراس هنگ میکنه.

 • user icon
  نویسنده : شایان
  تاریخ : 1397/03/30

  با سلام
  دوستان گرامی من در آخر گیج شدم کدوم ماشینو بخرم خواهش می کنم واقیعت رو یکی بگه

 • user icon
  نویسنده : بنده خدا
  تاریخ : 1397/04/09

  من میخواستم دانگ فنگ بخرم. ظاهری قشنگ و داخل جادار ولی وقتی نشستم داخلش دیدم این ماشین بخاطر کوچک بود شیشه عقب اصلا دید نداره. ماشینی که دید خوبی نداشته باشه چه به درد میخوره. خواهشن واقعیت را به مردم بگین. یک عده دلال از ایران خودرو در سایت ها میان برای فروش محصولاتشون الکی نظر میدن .

  • نویسنده : نعینم
   تاریخ : 1398/01/08

   دوربین دنده عقب

 • user icon
  نویسنده : بنده خدا
  تاریخ : 1397/04/09

  مردم گول دلال های ایران خودرو که میان اینجا نظر میدن را نخورید. خودتان برید داخل دانگ فنگ بشینید متوجه میشید اصلا این ماشین دید خوبی برای عقب ماشین نداره. ماشین داخلش میشینی حس میکنی داخل ماشین مرده کشی نشستی.

  • نویسنده : فرزاد
   تاریخ : 1397/07/26

   بنده خدا یه خورده زحمت بدی به خودت یه نگاهی هم تو مانیتور بندازی بد نیست !!!!!! ماشین بیچاره واست یه دوربین دنده عقب هم گذاشته !!!
   مگر اینکه وقتی جلو میری عقبو نگاه کنی وقتی عقب میری هم جلو رو نگاه کنی !!!

 • user icon
  نویسنده : puriya
  تاریخ : 1398/01/24

  الان این مقایسه بود یا نقد اچ 30 کراس . ؟ داداش برو خودتو مسخره کن با این مقایست . من برلیانس دارم میخوام بفروشم اچ سی بگیرم . برلیانس افتضاحه

 • user icon
  نویسنده : زمانی
  تاریخ : 1398/02/04

  وقتي قيمت اچ سي كراس و با قيمت اچ ٣٣٠ در سايت هاي خارجي و سرچ كنيد متوجه اختلاف بالا در كيفيت و قيمت اين دو خودرو خواهيد شد
  اچ سي كراس ٩٧/٨٠٠ يوان
  اچ ٣٣٠ به مبلغ ٧٥/٨٠٠ يوان
  ضمن عرض سلام به همه دوستان
  در خصوص اچ سي كراس تبليغات منفي بسياري در سايت هاي داخلي جهت تخريب اين خودرو وجود دارد
  اچ سي كراس در كشورهاي عربي حوزه خليج حضور دارد
  ٥٨٠٠٠ ريال قطر
  و ١١١١٣ دلار امريكا
  ولي در سايت هاي غير از چين هيچ اسمي از برليانس نيست

 • user icon
  نویسنده : محمد
  تاریخ : 1398/03/08

  خیلی ی طرفه ب نفع برلیانس فقط تعریف از اون کردین و اچ سی رو سرکوب

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

loading