اینجا هستید: صفحه اصلی مقایسه خودرو

مقایسه خودرو

loading
کدوم ماشین رو بخرم / مقایسه خودرو ها

نویسنده : ماشین 3
ام وی ام X55 و کوپا T210 دو شاسی بلند نسبتا گران قیمت بازار ایران هستند که اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین آنها انجام داده و ارزش خرید هرکدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
ام وی ام X55 و SWM G01 دو شاسی بلند چینی تازه وارد بازار خودرو کشور هستند که اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین آنها انجام دهیم و ارزش خرید هرکدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
پژو 2008 و هیوندای اکسنت دو خودرو باکیفیتی هستند که در داخل کشورمان مونتاژ می‌شوند. اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین این دو خودرو انجام دهیم و ارزش خرید آنها را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
پژو پارس اتوماتیک و جیلی GC6 دو خودرو نسبتا محبوب داخلی هستند که در کلاس سدان‌های کوچک قرار می‌گیرند. اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین این دو خودرو داشته باشیم و ارزش خرید هر کدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
بورگوارد BX7 یک شاسی بلند چینی تازه وارد است که در بازه قیمتی مشابه خودروهای باکیفیت ژاپنی و کره‌ای قرار می‌گیرد. اکنون قصد داریم آن را با هیوندای سانتافه مقایسه کنیم و ارزش خرید هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم.

نویسنده : ماشین 3
جک J4 یکی از خودروهای تازه وارد بازار کشورمان محسوب می‌شود که در کلاس و بازه قیمتی خود، یک رقیب ایرانی را در پیش دارد آن هم پژو پارس اتوماتیک است. اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین این دو خودرو داشته باشیم.

نویسنده : ماشین 3
جیلی GC6 و چری آریزو 5 دست دوم دو سدان چینی بازار کشورمان هستند که توسط خودروسازی بم و مدیران خودرو به فروش می‌رسند. اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین این دو خودرو داشته باشیم و ارزش خرید هرکدام را بررسی کنیم.
X سفارش خرید خودرو سفارش فروش خودرو