اینجا هستید: صفحه اصلی مقایسه خودرو

مقایسه خودرو

loading
کدوم ماشین رو بخرم / مقایسه خودرو ها

نویسنده : ماشین 3
جک J4 و لیفان X50 دو محصول اقتصادی کرمان موتور هستند که در کلاس‌های متفاوتی قرار می‌گیرند اما به دلیل قیمت نزدیک به هم، اکنون قصد داریم این دو را با هم مقایسه کرده و ارزش خرید هر کدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
بورگوارد BX5 و نیسان جوک اسپرت دو خودرو کراس اوور بازار کشورمان هستند که البته در کلاس‌های متفاوتی قرار می‌گیرند ولی به دلیل قیمت مشابه، قصد داریم اکنون مقایسه‌ای بین آنها داشته باشیم و ارزش خرید هرکدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
پژو 2008 و هیوندای i20 دو خودرو باکیفیتی هستند که در کشورمان تولید می‌شوند. این دو خودرو در کلاس‌های متفاوتی قرار می‌گیرند ولی به دلیل قیمت نزدیک به هم، قصد داریم مقایسه‌ای بین آنها داشته باشیم.

نویسنده : ماشین 3
پژو 2008 و مزدا 3 جدید دو خودرو باکیفیتی هستند که در داخل کشور به تولید می‌رسند. این دو خودرو در کلاس‌های متفاوتی قرار دارند و قیمت آنها هم اختلاف نسبتا زیادی دارد اما بد نیست مقایسه‌ای بین ارزش خرید این دو خودرو داشته باشیم.

نویسنده : ماشین 3
بسترن B30 و پژو 207 صندوقدار دو خودرو سدان بازار کشورمان هستند که در بازه قیمتی تقریبا مشابهی قرار می‌گیرند. اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین این دو خودرو انجام داده و ارزش خرید هر کدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
بسترن B30 و جک S3 دو خودرو در دو کلاس متفاوت هستند اما قیمت مشابهی دارند و اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین این دو خودرو داشته باشیم و ارزش خرید هر کدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
کوییک و ساینا دو محصول گروه خودروسازی سایپا هستند که طراحی آنها در داخل انجام شده و اشتراکات زیادی بین آنها وجود دارد. اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین این دو خودرو داشته باشیم و ارزش خرید هر کدام را بررسی نماییم.

نویسنده : ماشین 3
دنا و 206 صندوق دار دو محصول شرکت ایران خودرو هستند که در کلاس و بازه قیمتی مشابهی قرار می‌گیرند. اکنون قصد داریم این دو خودرو را با هم مقایسه کرده و ارزش خرید هر کدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
پژو 207 صندوق دار و دنا پلاس دو محصول سدان ایران خودرو هستند که در بازه قیمتی مشابهی قرار دارند. به همین دلیل اکنون قصد داریم تا مقایسه‌ای میان دو خودرو مذکور داشته باشیم و ارزش خرید هرکدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
ام وی ام X22 و بایک سنوا X25 دو کراس اوور کوچک بازار کشورمان هستند که در کلاس مشابهی قرار دارند. به همین دلیل اکنون قصد داریم مقایسه‌ای میان این خودرو داشته باشیم و ارزش خرید هرکدام را بررسی نماییم.

نویسنده : ماشین 3
پژو 207 صندوق دار و رنو تندر پلاس دو خودرو سدان ایرانی محصول ایران خودرو هستند که در بازه قیمتی مشابهی قرار می‌گیرند. اکنون قصد داریم مقایسه‌ای میان این دو خودرو داشته باشیم و به بررسی ارزش خرید هرکدام بپردازیم.

نویسنده : ماشین 3
پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 از خودروهای قدیمی بازار کشورمان هستند که در حال حاضر در رده قیمتی مشابهی قرار می‌گیرند. البته کلاس بندی این دو خودرو متفاوت است و بدون شک مشتریان متفاوتی دارند اما به دلیل قیمت مشابه، قصد داریم مقایسه‌ای میان آنها انجام دهیم.

نویسنده : ماشین 3
هیوندای توسان و تویوتا CHR دو خودرو کراس اوور کره‌ای و ژاپنی در بازار کشورمان هستند که در کلاس‌های متفاوتی قرار دارند اما قیمت آنها در حال حاضر نزدیک به هم است. به همین دلیل قصد داریم مقایسه‌ای میان این دو خودرو انجام دهیم و ارزش خرید هرکدام را بررسی کنیم.

نویسنده : ماشین 3
جک J4 و دانگ فنگ H30 کراس دو خودرو چینی حاضر در بازار کشورمان هستند که در کلاس‌های متفاوتی قرار دارند اما باتوجه به قیمت مشابه آنها، اکنون قصد داریم مقایسه‌ای بین آنها انجام دهیم.

نویسنده : ماشین 3
بورگوارد BX5 و تویوتا CHR دو کراس اوور بازار کشورمان هستند که در رده قیمتی مشابه قرار می‌گیرند اما کلاس‌بندی آنها متفاوت است. اکنون قصد داریم باتوجه به ورود بورگوارد BX5 به بازار، آن را با محصول باکیفیت ژاپنی مقایسه کنیم.