اینجا هستید: صفحه اصلی خودروهای بازار گریت وال

گریت وال

 

یکی از برند های با کیفیت چینی در کشور که حضورش چندان پر رنگ نیست ولی رضایت مالکان ماشین های خود را جلب کرده است برند گریت وال میباشد که نامش از دیوار بزرگ چین اقتباس شده است . گریت وال در سال 1984 تاسیس شد و در چین ماشین های سواری گریت وال به خصوص در کلاس شاسی بلند طرفداران زیادی را دارا میباشد . گریت وال در زکان تاسیس به تولید کامیون های تجاری مشغول بود ، سپس ماشین های پیکاپ و شاسی بلند را وارد خط تولید خود کرد و در سال 2010 هم اولین ماشین سدان گریت وال معرفی شد .  سال 2009 محصولات گریت وال در استرالیا وارد شد و از سال 2006 هم مینی ون های گریت وال وارد اروپا شدند و در سال 2010 ماشین های گریت وال به عنوان تنها ماشین های ساخت چین در اروپا به فروش میرسیدند . گریت وال در چین جزء 10 تولید کننده برتر ماشین های سواری است و در ایران هم ماشین های گریت وال ولکس سی 30 ، وینگل 5 ، هاوال اچ 6 و .... تولید میشوند و به فروش میرسند .

 

موج چینی همه جا را فرا گرفته و بازارهای خودرو نیز از این یورش در امان نمانده اند. گرچه هنوز بیشتر تولیدات خودروسازان چینی، کپی نامفهومی از خودروهای مشهور دنیاست، اما کم کم این محصولات نیز در حال جدا کردن این انگ از خود بوده و به سمت استقلال در طراحی پیش می روند. خودروسازان چینی زیادی وجود دارند که طیف وسیعی از محصولات با کیفیت نازل تا خوب را تولید می کنند و البته امیدواریم اگر محصولی از این خودروسازان وارد کشور ما می شود، از نوع با کیفیت خوب آن باشد.

شرکت گریت وال یکی از بزرگترین شرکتهای چینی تولید کننده خودرو است که از سال 1976 به  ساخت خودرو مشغول است. این شرکت در سال 2010 بزرگترین تولید کننده خودروهای شاسی بلند SUV در چین بود. اما با وجود تخصص بیشتر در تولیدات SUV سایر کلاسهای خودرو نیز در سبد تولیدات این شرکت قرار دارند.

نمایش بیشتر

گریت وال C30

گریت وال هاوال M4

گریت وال وینگل 5

X سفارش خرید خودرو سفارش فروش خودرو