اینجا هستید: صفحه اصلی بهترین انتخابتویوتا جی تی 86 بهترین ماشین اسپرت با 300 میلیون تومان

تویوتا جی تی 86 بهترین ماشین اسپرت با 300 میلیون تومان

تویوتا جی تی 86 بهترین ماشین اسپرت با 300 میلیون تومان - تویوتا GT86

درباره تویوتا GT86

اگر شما در یک نظرسنجی در مورد GT86 toyota شرکت می‌کردید و اینکه این ماشین چه چیزهایی اضافه‌ای باید داشته باشد، قطعاً کمی گشتاور بیشتر و اندکی اتاق بهتر در ابتدای لیست قرار می‌گرفت. حتی جزء این موارد می‌تواند یک توربوشارژر بزرگ باشد. 

تویوتا جی تی 86 این کوپه جذاب با طراحی جوان پسند و گیرا فقط و فقط به منظور لذت بردن از رانندگی با مشارکت کمپانی سوبارو و تویوتا ساخته  شده است. ارتفاع پایین خودرو کوبش های زیاد هنگام رانندگی جای تعجب ندارد چراکه با یک اسپرت شهری سر و کار داریم.

 

تویوتا جی تی 86

 

toyota GT86

 

تویوتا در کوپه GT86 زیبا از یک پیشرانه بی نظیر باکسر استفاده کرده است که حاصل همکاری تکنولوژیکی با سوبارو میباشد . این پیشرانه چهارسیلندر خطی دارای حجم 1998 سی سی وحداکثر توان 197 اسب بخار در 7000 دوردردقیقه و گشتاور 205 نیوتن متر در 6400 دوردردقیقه میباشد.  شتاب صفر تا صد این شمشیر تیز ژاپنی 7.2 ثانیه اعلام شده است.از مصرف سوخت ترکیبی ایده آل 7.8 لیتر در هر صد کیلومتر پیمایش خودرو اسپرت تویوتا جی تی 86 نیز نمیتوان به سادگی عبور کرد. گیربکس استفاده شده و در دسترس این مدل تویوتا جی تی 86 شامل یک نمونه 6 سرعته دستی و یک نمونه 6 سرعته اتوماتیک میباشد که نمونه دستی دارای شتاب بیشتری میباشد.

 

کابین تویوتا GT86

 

toyota GT86

 

زمانی که فقط به هندلینگ و لذت ناب رانندگی اهمیت میدهید فرصتی برای گله از امکانات خودرو تویوتا جی تی 86 (toyota GT86) محدود خودرو باقی نمیماند امکاناتی نظیر 6 ایربگ- شیفتر پشت فرمان- سنسور و دوربین عقب-کیلس استارتر و ... میباشد. 

به یاد داشته باشید که برای برنده بودن فقط حجم موتور و اسب بخار مطرح نیست موضوعی که باعث برتری تویوتا GT86  اسپرت به هیوندای جنسیس شد فقط و فقط کنترل و فرمان پذیری بی نظیر تویوتاGT86  میباشد.

بدون شک تویوتا gt86 را می توان یکی از بهترین خودروهای اسپرت بازار ایران در رنج قیمتی 300 میلیون دانست.

برای مشاهد مشخصات فنی تویوتا GT86 اینجا کلیک کنید.

نویسنده : ماشین 3


نظرات کاربران

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

loading