اینجا هستید: صفحه اصلی مقایسه خودروهای بازارمقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

اگر در حدود 55 میلیون تومان برای خرید ماشین بودجه داشته باشیم و یک اتومبیل سدان چینی مناسب بخواهیم برلیانس H330 صفر کیلومتر و جیلی امگرند صفر کیلومتر دو تا از گزینه های پیش روی ما خواهند بود که ماشین سه امروز قصد دارد تا با برسسی کامل آنها ببیند جیلی امگرند صندوقدار ارزش خرید بالاتری دارد یا برلیانس H330 انتخاب مناسب تری است و با بودجه تعیین شده کیفیت و ویژگی های بهتری را در اختیار شما قرار میدهد و در کل ماشین بهتری است .

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

کیفیت سواری
6
خدمات پس از فروش
8
طراحی
8
امکانات رفاهی
8
ویژگی های فنی
6
ارزش خرید
8
امتیاز کل
44

Geely Emgrand7

جیلی امگرند

کیفیت سواری
7
خدمات پس از فروش
6
طراحی
8
امکانات رفاهی
7
ویژگی های فنی
8
ارزش خرید
7
امتیاز کل
43
انتخاب ماشین 3

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

Top car

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

برلیانس H330

یکی از پر فروس ترین ماشین های چینی مونتاژ شده در ایران که در این مدت اخیر به لطف کیفیت بالایش توانست طرفداران زیادی پیدا کند برلیانس H330 است . برلیانس H330 یکی از خوش چهره ترین ماشین های کلاس خودش است که طرحی مدرن و دلنشین دارد و از نظر زیبایی و جذابیت ظاهری برلیانس H330 به لطف ویژگی هایی هم چون گلگیر های پف کرده یا طراحی خاص چراغ ها نمره قابل قبولی را دریافت میکند . با قدم گذاشتن به داخل کابین برلیانس H330 طراحی اتاق را ساده اما با کمی حس و حال اسپرت و چاشنی لوکس بودن ارزیابی میکنیم که همه اینها در کنار هم باعث شده تا طراحی ظاهری و داخلی برلیانس H330 هماهنگ باشد . یکی از مزایای کابین برلیانس H330 که در راحتی و ارگونومی آن تاثیر مثبت و خوبی گذاشته است . یکی از نقاط قوت برلیانس H330 که همگان به آن اذعان دارند کیفیت ساخت عالی ماشین است که در کنار کیفیت مناسب متریال به کار رفته و طراحی مناسب کابین امتیازات بخش داخلی برلیانس H330 را به سطح بالایی رسانده اند . برلیانس H330 از نظر آپشن و تجهیزات ماشین خوبی است و در نهایت باید بگوییم که برلیانس H330 نسبت به جیلی امگرند صندوقدار ماشین زیباتر ، با کیفیت تر و مدرن تری است و در ادامه هم با دیگر برتری های برلیانس H330 نسبت به جیلی امگرند آشنا میشویم .

در بخش ویژگی های فنی برلیانس H330 از یک پیشرانه 4 سیلندر با آرایش خطی به حجم 1498 سی سی بهره میبرد که به خوبی از عهده ماشین برمیاید و شتاب و چالاکی راضی کننده ای در اختیار راننده قرار میدهد  . در دور موتور 5800 دور در دقیقه 103 اسب بخار قدرت پیشرانه ماشین تولید میکند  و در دور موتور 3800 دور در دقیقه هم گشتاور 138 نیوتن متر از پیشرانه برلیانس H330   حاصل میگردد و در اختیار راننده ماشین قرار میگیرد . برلیانس H330 بر مبنای اقتصادی بودن و استفاده شهری طراحی شده است اما شتابگیری خوب و قابل اعتمادی دارد و از همه مهم تر مصرف سوخت 6.7 لیتری ماشین در سیکل ترکیبی با وجود گیربکس اتوماتیک میباشد که بسیار عالی به نظر میرسد  و کاملا ماشین اقتصادی میباشد که با توجه به پارامتر های ماشین در این کلاس این رقم کاملا خوب است . برلیانس H330 ماشین کم استهلاکی  است و صاحبان آن اصلا تا به حال در مورد مسائل فنی آن شکایت خاصی نداشته اند . پیشرانه برلیانس H330 با یک گیربکس 4 سرعته تیپ ترونیک کوپل شده است که هماهنگی خوبی با موتور دارد ، تعویض دنده هایش خوب است و کارکردش هم روان میباشد ولی یک حالت خنگی در اکثریت گیربکس های ماشین چینی وجود دارد که کم وبیش در برلیانس H330  هم مشاهده میگردد . در بخش فنی هم برلیانس H330 از جیلی امگرند پایین تر است و اعداد و ارقام این را به خوبی نشان میدهند. 

برلیانس H330  به نسبت چینی بودنش سواری نرم و خانوادگی با پایداری خوب و قابلیت مانور پذیری مناسبی را دارد که سیستم فرمان برقی و آرایش و عملکرد خوب سیستم تعلیق جزء دلایل مهم این موضوع است . سواری نرم را هم برلیانس H330 دارد و هم جیلی امگرند صندوقدار اما هندلینگ و حس و حال سواری با جیلی کاملا بهتر و برتر است .

برلیانس H330 صفر کیلومتر در حال حاضر یکی از ارزشمند ترین ماشین های سدان در رنج قیمت خودش است که تا به حال به دفعات مورد بررسی قرار گرفته است و در اکثریت مواقع هم به عنوان ماشین برتر در مقابل رقبای ایرانی خود انتخاب شده است ولی این بار فقط به دلیل بازار خرید وفروش بهتر و داشتن خدمات پس از فروش مناسب تر از جیلی به عنوان ماشین برتر انتخاب میشود ولی از لحاظ فنی جیلی ام گرند به مراتب بالاتر از برلیانس H330 میباشد.

 

Geely Emgrand7

جیلی امگرند

مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

جیلی امگرند

در حدود 5 سال پیش برای نخستین بار بود که اولین سری از ماشین های جیلی وارد ایران شدند و در آن زمان استقبال خوبی از ماشین های مختلف جیلی به عمل آمد اما کم کم به دلایل مختلف جیلی محبوبیت خود را ازدست داد . طراحی ظاهری جیلی امگرند 7 مناسب است اما دیگر جذابیت گذشته را ندارد و جیلی امگرند ظاهرش تا حدودی قدیمی شده است . ظاهر جیلی امگرند تا حدودی به طور واضح کپی کاری شده است که این نکته منفی است . با ورود به کابین جیلی امگرند اوضاع تا حدودی تغییر میکند طراحی جیلی امگرند 7 در داخل کابین لوکس تر و زیبا تر از ظاهر است  اما کیفیت ساخت و مواد به کار رفته در سطحی متوسط است . لیست تجهیزات به کار رفته در کابین جیلی امگرند 7 صندوقدار مناسب است و در این رنج قیمت جیلی جزء ماشین های با سطح آپشن خوب تلقی میگردد .

در سینه جیلی امگرند 7 صندوقدار یک پیشرانه 1.8 لیتری 16 سوپاپ قرار دارد که به صورت دقیق 1792 سی سی حجم دارد و قابلیت تولید 138 اسب بخار قدرت و 172 نیوتن متر گشتاور را دارد . با وجود وزن 1350 کیلوگرمی جیلی پیشرانه امگرند 7 صندوقدار نمیتواند شتاب خوبی به این ماشین بدهد و جیلی امگرند 7 صندوقدار حدودا به 12 ثانیه زمان نیاز دارد تا سرعت خود را از حالت سکون به 100 کیلومتر در ساعت برساند که این زمان نشان میدهد اعداد و ارقام جیلی امگرند 7 صندوقدار تنها بر روی کاغذ برتر از برلیانس H330 هستند . جیلی امگرند 7 هم با گیربکس 5 سرعته دستی عرضه شده است و هم نمونه های مجهز به گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند 7 وجود دارد که جیلی دنده دستی فروش بالاتری را تجربه کرده است البته بار ها شاهد ضعف جیلی امگرند 7 در بخش دیسک و صفحه بودیم و بار ها شنیده ایم که جیلی امگرند 7 دنده دستی بعد از 3 ماه کارکرد دیسک و صفحه سوزانده است و چون خدمات پس از فروش درستی هم وجود ندارد مالکان ماشین خود را مدت ها در همان وضعیت رها کرده اند .

سواری جیلی امگرند 7 صندوقدار نرم و مناسب خانواده است ام هندلینگ و سواری ماشین چندان جذاب نیست که بخش عمده ای از آن مربوط به عدم هماهنگی طراحی شاسی جیلی امگرند 7 با سیستم تعلیق است . جیلی امگرند 7 قابلیت مانور پذیری مناسبی دارد اما فرمان ماشین عملکرد چندان دقیق را ندارد .

جیلی امگرند 7 صندوقدار دیگر آن ماشین جذاب گذشته نیست که دلایل مختلفی دارد اما مهم ترین آنها افت قیمت شدید ماشین های جیلی ، به دلیل نبود خدمات پس از فروش مناسب وبازار دست دوم ضعیف آن است و با این مقدار بودجه برلیانس H330 که هموطن جیلی به حساب می آید فقط به دلیل وجود خدمات پس از فروش مناسب و بازار خرید و فروش بهتر از جیلی برنده این مقایسه است .

نویسنده : ماشین 3

نظرات کاربران

 • نویسنده : عای
  تاریخ : 1396/07/29

  چقدر جالب مقایسه کردی! خودت برلیانس داری داداش؟ اصلا جیلی و برلیانس قابله مقایسه هستند؟ ذهن مردم و با این اراجیف گمراه نکن . جیلی صاحب شرکت ولوو هست. برو یه سرچ مختصر کن در گوگل ببین و جز ۱۴ کمپانی معتبر خودروسازی هست. جیلی رو نهایت با ماشین های کره میتونی مقایسه کنی که در قیمت خودش هم سطح اوناست.

 • نویسنده : رضا
  تاریخ : 1396/07/29

  برلیانس H330 خیلی خوبه من دارن و خیلی راضی هستم

 • نویسنده : مهرداد
  تاریخ : 1396/07/29

  من جیلی داشتم با کلی ضرر فروختمش بیچارم کرد موقع فروشش

 • نویسنده : صابر
  تاریخ : 1396/07/29

  جفتشون آشغال هستن نخرید

 • نویسنده : سینا
  تاریخ : 1396/07/29

  به جای این 2 تا آشغال چینی ساندرو بخرید

 • نویسنده : هاشم
  تاریخ : 1396/07/29

  برلیانس ارزش خریدش خیلی بیشتر هستش چون جیلی کارکرده اذین میکنه کلی خرج داره

 • نویسنده : شایان
  تاریخ : 1396/07/29

  من جیلی داشتم خوب بود ولی هر چی مبره جلو ماشین خودشو میندازه بازار خرید و فروشش هم اصلا خوب نیست

 • نویسنده : نوید
  تاریخ : 1396/07/29

  هر جفتشون موقع فروش خیلی افت قیمت دارن و کلی اذیت میکنن مالک ماشین رو

 • نویسنده : شایان
  تاریخ : 1396/07/29

  برلیانس ماشین بهتی هستش نسبت به جیلی کارکرده ، جیلی کارکرده هزینه نگهدارش بالاس

 • نویسنده : شروین
  تاریخ : 1396/07/29

  جیلی ماشین خوبیه ولی صاحاب نداره توی ایران

 • نویسنده : رضا
  تاریخ : 1396/08/09

  تا حالا اصلا برلیانس سوار شدین .خیلی کیفیت سواریش پایینه.چرا از مشکلات کولرش چیزی نمیگین.چند میگیرن اینطوری کارشناسی میکنید؟؟

 • نویسنده : بهنام
  تاریخ : 1396/08/22

  با سلام
  از سال 2010 که جیلی امگرند پرفروش ترین برند سواری چینی تو بازار چین بوده و حدود 200هزار تا فروخته، همین برلیانس به زور 20هزار تا فروخته. پس معلوم که کدوم بهتره.
  امگرند پلتفرم تویوتا است و از همه نظر از برلیانس بهتر هست.
  ضمنا 4 ستاره ایمنی تصادف اورپایی امگرند و ستارهای پوشالی برلیانس
  گارانتی 5 ساله امگرند و گارانتی مزخرف برلیانس و ....
  کلا مقایسه کاملا جانبدارانه ای بود.
  امگرند ایمن تر، قویتر و با کیفیت تر هست.

 • نویسنده : علی
  تاریخ : 1396/09/12

  این دیگه چه مقایسه اشتباهی بود؟
  با این جور مقایسه ها و نتیجه گیری های عجیب و کاملا گمراه کننده فقط اعتبار سایت و بررسی هاتون رو پایین میارید
  ماشین 80 میلیونی وارداتی با کلی آپشن و قابلیت اطمینان و کیفیت بالا با یه ماشین 50 میلیونی مونتاژی اصلا قابل مقایسه نیست
  نه موتور نه قدرت نه شتاب نه هیچی برلیانس به جیلی نمیرسه

 • نویسنده : رضا
  تاریخ : 1396/10/28

  وات د فازا
  رفیق چقد گرفتی برلیانسو بهتر نشون بدی با موتو 1500
  در مقابل جیلی 1800
  حالا بحپ ایمنی و راحتی جیلی بماند

 • نویسنده : امین
  تاریخ : 1396/11/19

  سلام
  جیلی دارم و یکی از دوستام برلیانس
  جیلی خیلی بهتره از نظر قدرت موتور و امکانات همجوره سرتره دارم که میگم واقعا ازش راضیم

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

بالای صفحه تلگرام ماشین 3