اینجا هستید: صفحه اصلی مقایسه خودرومقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

یکی از مقایسه های خودرویی پر مخاطب بازار ، مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند می باشد. با ماشین3 همراه باشید تا به مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند بپردازیم .

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

کیفیت سواری
6
خدمات پس از فروش
8
طراحی
8
امکانات رفاهی
8
ویژگی های فنی
6
ارزش خرید
8
امتیاز کل
44
قیمت برلیانس H330

Geely Emgrand7

جیلی امگرند

کیفیت سواری
7
خدمات پس از فروش
6
طراحی
8
امکانات رفاهی
7
ویژگی های فنی
8
ارزش خرید
7
امتیاز کل
43
قیمت جیلی امگرند
انتخاب ماشین 3

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

Top car

BRILLIANCE H330

برلیانس H330

مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

برلیانس H330

 

یکی از پر فروس ترین ماشین های چینی مونتاژ شده در ایران که در این مدت اخیر به لطف کیفیت بالایش توانست طرفداران زیادی پیدا کند برلیانس H330 است . برلیانس H330 یکی از خوش چهره ترین ماشین های کلاس خودش است که طرحی مدرن و دلنشین دارد و از نظر زیبایی و جذابیت ظاهری برلیانس H330 به لطف ویژگی هایی هم چون گلگیر های پف کرده یا طراحی خاص چراغ ها نمره قابل قبولی را دریافت می کند .

 

برلیانس H330

 

با قدم گذاشتن به داخل کابین برلیانس H330 طراحی اتاق را ساده اما با کمی حس و حال اسپرت و چاشنی لوکس بودن ارزیابی میکنیم که همه اینها در کنار هم باعث شده تا طراحی ظاهری و داخلی برلیانس H330 هماهنگ باشد . یکی از مزایای کابین برلیانس H330 که در راحتی و ارگونومی آن تاثیر مثبت و خوبی گذاشته است . یکی از نقاط قوت برلیانس H330 که همگان به آن اذعان دارند کیفیت ساخت عالی ماشین است که در کنار کیفیت مناسب متریال به کار رفته و طراحی مناسب کابین امتیازات بخش داخلی برلیانس H330 را به سطح بالایی رسانده اند . برلیانس H330 از نظر آپشن و تجهیزات ماشین خوبی است و در نهایت باید بگوییم که برلیانس H330 نسبت به جیلی امگرند صندوقدار ماشین زیباتر ، با کیفیت تر و مدرن تری است و در ادامه هم با دیگر برتری های برلیانس H330 نسبت به جیلی امگرند آشنا می شویم .

 

برلیانس H330

 

در بخش ویژگی های فنی برلیانس H330 از یک پیشرانه 4 سیلندر با آرایش خطی به حجم 1498 سی سی بهره میبرد که به خوبی از عهده ماشین برمیاید و شتاب و چالاکی راضی کننده ای در اختیار راننده قرار میدهد  . در دور موتور 5800 دور در دقیقه 103 اسب بخار قدرت پیشرانه ماشین تولید می کند  و در دور موتور 3800 دور در دقیقه هم گشتاور 138 نیوتن متر از پیشرانه برلیانس H330   حاصل می گردد و در اختیار راننده ماشین قرار می گیرد . برلیانس H330 بر مبنای اقتصادی بودن و استفاده شهری طراحی شده است اما شتابگیری خوب و قابل اعتمادی دارد و از همه مهم تر مصرف سوخت 6.7 لیتری ماشین در سیکل ترکیبی با وجود گیربکس اتوماتیک می باشد که بسیار عالی به نظر می رسد  و کاملا ماشین اقتصادی می باشد که با توجه به پارامتر های ماشین در این کلاس این رقم کاملا خوب است .

برلیانس H330 ماشین کم استهلاکی  است و صاحبان آن اصلا تا به حال در مورد مسائل فنی آن شکایت خاصی نداشته اند . پیشرانه برلیانس H330 با یک گیربکس 4 سرعته تیپ ترونیک کوپل شده است که هماهنگی خوبی با موتور دارد ، تعویض دنده هایش خوب است و کارکردش هم روان می باشد ولی یک حالت خنگی در اکثریت گیربکس های ماشین چینی وجود دارد که کم وبیش در برلیانس H330  هم مشاهده می گردد . در بخش فنی هم برلیانس H330 از جیلی امگرند پایین تر است و اعداد و ارقام این را به خوبی نشان می دهند. 

 

برلیانس H330

 

برلیانس H330  به نسبت چینی بودنش سواری نرم و خانوادگی با پایداری خوب و قابلیت مانور پذیری مناسبی را دارد که سیستم فرمان برقی و آرایش و عملکرد خوب سیستم تعلیق جزء دلایل مهم این موضوع است . سواری نرم را هم برلیانس H330 دارد و هم جیلی امگرند صندوقدار اما هندلینگ و حس و حال سواری با جیلی کاملا بهتر و برتر است .

برلیانس H330 صفر کیلومتر در حال حاضر یکی از ارزشمند ترین ماشین های سدان در رنج قیمت خودش است که تا به حال به دفعات مورد بررسی قرار گرفته است و در اکثریت مواقع هم به عنوان ماشین برتر در مقابل رقبای ایرانی خود انتخاب شده است ولی این بار فقط به دلیل بازار خرید وفروش بهتر و داشتن خدمات پس از فروش مناسب تر از جیلی به عنوان ماشین برتر انتخاب میشود ولی از لحاظ فنی جیلی ام گرند به مراتب بالاتر از برلیانس H330 می باشد.

 

برلیانس H330

 

Geely Emgrand7

جیلی امگرند

مقایسه برلیانس H330 با جیلی امگرند

جیلی امگرند

 

در حدود 5 سال پیش برای نخستین بار بود که اولین سری از ماشین های جیلی وارد ایران شدند و در آن زمان استقبال خوبی از ماشین های مختلف جیلی به عمل آمد اما کم کم به دلایل مختلف جیلی محبوبیت خود را ازدست داد . طراحی ظاهری جیلی امگرند 7 مناسب است اما دیگر جذابیت گذشته را ندارد و جیلی امگرند ظاهرش تا حدودی قدیمی شده است . ظاهر جیلی امگرند تا حدودی به طور واضح کپی کاری شده است که این نکته منفی است .

 

جیلی امگرند

 

با ورود به کابین جیلی امگرند اوضاع تا حدودی تغییر میکند طراحی جیلی امگرند 7 در داخل کابین لوکس تر و زیبا تر از ظاهر است  اما کیفیت ساخت و مواد به کار رفته در سطحی متوسط است . لیست تجهیزات به کار رفته در کابین جیلی امگرند 7 صندوقدار مناسب است و در این رنج قیمت جیلی جزء ماشین های با سطح آپشن خوب تلقی می گردد .

 

جیلی امگرند

 

در سینه جیلی امگرند 7 صندوقدار یک پیشرانه 1.8 لیتری 16 سوپاپ قرار دارد که به صورت دقیق 1792 سی سی حجم دارد و قابلیت تولید 138 اسب بخار قدرت و 172 نیوتن متر گشتاور را دارد . با وجود وزن 1350 کیلوگرمی جیلی پیشرانه امگرند 7 صندوقدار نمیتواند شتاب خوبی به این ماشین بدهد و جیلی امگرند 7 صندوقدار حدودا به 12 ثانیه زمان نیاز دارد تا سرعت خود را از حالت سکون به 100 کیلومتر در ساعت برساند که این زمان نشان می دهد اعداد و ارقام جیلی امگرند 7 صندوقدار تنها بر روی کاغذ برتر از برلیانس H330 هستند . جیلی امگرند 7 هم با گیربکس 5 سرعته دستی عرضه شده است و هم نمونه های مجهز به گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند 7 وجود دارد که جیلی دنده دستی فروش بالاتری را تجربه کرده است البته بار ها شاهد ضعف جیلی امگرند 7 در بخش دیسک و صفحه بودیم و بار ها شنیده ایم که جیلی امگرند 7 دنده دستی بعد از 3 ماه کارکرد دیسک و صفحه سوزانده است و چون خدمات پس از فروش درستی هم وجود ندارد مالکان ماشین خود را مدت ها در همان وضعیت رها کرده اند .

 

جیلی امگرند

 

سواری جیلی امگرند 7 صندوقدار نرم و مناسب خانواده است ام هندلینگ و سواری ماشین چندان جذاب نیست که بخش عمده ای از آن مربوط به عدم هماهنگی طراحی شاسی جیلی امگرند 7 با سیستم تعلیق است . جیلی امگرند 7 قابلیت مانور پذیری مناسبی دارد اما فرمان ماشین عملکرد چندان دقیق را ندارد .

جیلی امگرند 7 صندوقدار دیگر آن ماشین جذاب گذشته نیست که دلایل مختلفی دارد اما مهم ترین آنها افت قیمت شدید ماشین های جیلی ، به دلیل نبود خدمات پس از فروش مناسب وبازار دست دوم ضعیف آن است و با این مقدار بودجه برلیانس H330 که هموطن جیلی به حساب می آید فقط به دلیل وجود خدمات پس از فروش مناسب و بازار خرید و فروش بهتر از جیلی برنده این مقایسه است .

 

جیلی امگرند

نویسنده : ماشین 3


نظرات کاربران

 • user icon
  نویسنده : عای
  تاریخ : 1396/07/29

  چقدر جالب مقایسه کردی! خودت برلیانس داری داداش؟ اصلا جیلی و برلیانس قابله مقایسه هستند؟ ذهن مردم و با این اراجیف گمراه نکن . جیلی صاحب شرکت ولوو هست. برو یه سرچ مختصر کن در گوگل ببین و جز ۱۴ کمپانی معتبر خودروسازی هست. جیلی رو نهایت با ماشین های کره میتونی مقایسه کنی که در قیمت خودش هم سطح اوناست.

 • user icon
  نویسنده : رضا
  تاریخ : 1396/07/29

  برلیانس H330 خیلی خوبه من دارن و خیلی راضی هستم

 • user icon
  نویسنده : مهرداد
  تاریخ : 1396/07/29

  من جیلی داشتم با کلی ضرر فروختمش بیچارم کرد موقع فروشش

 • user icon
  نویسنده : صابر
  تاریخ : 1396/07/29

  جفتشون آشغال هستن نخرید

 • user icon
  نویسنده : سینا
  تاریخ : 1396/07/29

  به جای این 2 تا آشغال چینی ساندرو بخرید

  • نویسنده : ALI
   تاریخ : 1397/08/02

   مرد حسابی اول برو ماشین سوار شو بعد بگو ساندرو بخرید ماشین طراحی قدیمی مثل قورباقه هست اون آشغال هست ن چینی ها من خودم زوتای z300 یا با نام ایرانی آریو دارم جادار موتور میتسوبیشی لنسر ۱۶۰۰ هست ۱۲۷ اسب بخار قدرت داره صندلی های عقب تاشو من جیلی رو قبول دارم داخل این مقایسه چون بدنه محکمی داره موتور قوی داره جادار تر از برلیانس هست صندلی هایش برقیه بهتر از برلیانسه یا اگه نمیتونید بخرید آریو یا همون زوتای z300 بخرید پشیمون نمیشید

 • user icon
  نویسنده : هاشم
  تاریخ : 1396/07/29

  برلیانس ارزش خریدش خیلی بیشتر هستش چون جیلی کارکرده اذین میکنه کلی خرج داره

 • user icon
  نویسنده : شایان
  تاریخ : 1396/07/29

  من جیلی داشتم خوب بود ولی هر چی مبره جلو ماشین خودشو میندازه بازار خرید و فروشش هم اصلا خوب نیست

 • user icon
  نویسنده : نوید
  تاریخ : 1396/07/29

  هر جفتشون موقع فروش خیلی افت قیمت دارن و کلی اذیت میکنن مالک ماشین رو

 • user icon
  نویسنده : شایان
  تاریخ : 1396/07/29

  برلیانس ماشین بهتی هستش نسبت به جیلی کارکرده ، جیلی کارکرده هزینه نگهدارش بالاس

 • user icon
  نویسنده : شروین
  تاریخ : 1396/07/29

  جیلی ماشین خوبیه ولی صاحاب نداره توی ایران

 • user icon
  نویسنده : رضا
  تاریخ : 1396/08/09

  تا حالا اصلا برلیانس سوار شدین .خیلی کیفیت سواریش پایینه.چرا از مشکلات کولرش چیزی نمیگین.چند میگیرن اینطوری کارشناسی میکنید؟؟

 • user icon
  نویسنده : بهنام
  تاریخ : 1396/08/22

  با سلام
  از سال 2010 که جیلی امگرند پرفروش ترین برند سواری چینی تو بازار چین بوده و حدود 200هزار تا فروخته، همین برلیانس به زور 20هزار تا فروخته. پس معلوم که کدوم بهتره.
  امگرند پلتفرم تویوتا است و از همه نظر از برلیانس بهتر هست.
  ضمنا 4 ستاره ایمنی تصادف اورپایی امگرند و ستارهای پوشالی برلیانس
  گارانتی 5 ساله امگرند و گارانتی مزخرف برلیانس و ....
  کلا مقایسه کاملا جانبدارانه ای بود.
  امگرند ایمن تر، قویتر و با کیفیت تر هست.

 • user icon
  نویسنده : علی
  تاریخ : 1396/09/12

  این دیگه چه مقایسه اشتباهی بود؟
  با این جور مقایسه ها و نتیجه گیری های عجیب و کاملا گمراه کننده فقط اعتبار سایت و بررسی هاتون رو پایین میارید
  ماشین 80 میلیونی وارداتی با کلی آپشن و قابلیت اطمینان و کیفیت بالا با یه ماشین 50 میلیونی مونتاژی اصلا قابل مقایسه نیست
  نه موتور نه قدرت نه شتاب نه هیچی برلیانس به جیلی نمیرسه

 • user icon
  نویسنده : رضا
  تاریخ : 1396/10/28

  وات د فازا
  رفیق چقد گرفتی برلیانسو بهتر نشون بدی با موتو 1500
  در مقابل جیلی 1800
  حالا بحپ ایمنی و راحتی جیلی بماند

 • user icon
  نویسنده : امین
  تاریخ : 1396/11/19

  سلام
  جیلی دارم و یکی از دوستام برلیانس
  جیلی خیلی بهتره از نظر قدرت موتور و امکانات همجوره سرتره دارم که میگم واقعا ازش راضیم

 • user icon
  نویسنده : ناصر
  تاریخ : 1397/05/19

  سلام - من جیلی جی سی 6 جدید گرفتم و اولین ماشین تو شهرستان من هستم.همه می یان نگاش میکنندو حتی صاحبان برلیانس نیز وقتی به جیلی نگاه میکنند ماشین خودشان را دیگه نمیخوان.البته در یکی از خیابانهای شهر از سوناتا کم آوردم.....

 • user icon
  نویسنده : اشکان
  تاریخ : 1397/05/21

  واقعا تاثر برانگیز بود ...مقایسه جیلی خارجی با برلیانس مونتاژ داخل ؟؟؟؟؟
  من نزدیک به پنج ساله جیلی دارم ....فقط روغن و بنزین عوض می کنم البته بعد از سه سال و اندی نمایندگی بطور رایگان دسته موتور رو برام عوض کرد و یکریال پول نگرفت چون گارانتی بود .....دلم نیومد بفروشمش ....فقط میشه با ماشینهای کره ای مقایسه ش کرد ....تجهیزات داخلش هم بعد از چهار سال و اندی هنوز تغییر نکرده ....پس ادم از یه ماشین خوب چی میخواد ......جیلی هنوز شکل زیبای خودش رو حفظ کرده .

 • user icon
  نویسنده : نادر
  تاریخ : 1397/06/02

  عجب مقایسه بیخودی کردی جیلی کجا برلیانس کجا از لحاظ سواری ومدرن بودن برلیانس به جیلی نمیرسه

 • user icon
  نویسنده : ایمان
  تاریخ : 1397/06/06

  من یک دستگاه خودرو جیلی EC7 دارم. ۵ سال پیش خریدمش واقعا" ازش راضی هستم. تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم. قبل این ماشین سمند داشتم که در مقایسه با سمند خیلی بهتره

 • user icon
  نویسنده : Sami
  تاریخ : 1397/07/28

  واقعا جیلی رو چطور با ماشینی مثل برلیانس مقاسیه میکنین؟سر جیلی شرف داره به برلیانس.من موندم رو چه حساب جیلی خوش نامو که 4 ستاره امنیتی و 10 ایربگ.موتور سرحالش با یه ماشین درجه سه چینی مقاسیه میکنین!!!!

 • user icon
  نویسنده : احسان
  تاریخ : 1397/08/27

  آدم مطمئن میشه نویسنده برلیانس داره! اعتبار کل سایت رو پایین میارین واقعا
  من جیلی ندارم ولی ماشینی که ۴ ستاره یوروانکپ رو گرفته با برلیانس مقایسه میکنید؟ برلیانس کیفیت از جیلی بهتره؟ :))

 • user icon
  نویسنده : حسین
  تاریخ : 1397/10/12

  آقای نویسنده لطفا اگه برليانس شما فروشيه من میخرم ، خوب ازش تعریف کردی ، واقعا متاسفم

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

loading