اینجا هستید: صفحه اصلی فیلم های تست و بررسی خودروکلیپ های دیدنیپرشتاب‌ترین ماشین دنیا توسط فارادی فیوچر رونمایی شد

پرشتاب‌ترین ماشین دنیا توسط فارادی فیوچر رونمایی شد

پرشتاب‌ترین خودروی جهان توسط فارادی فیوچر رونمایی شد. ff91 یک پدیده به معنی واقعی است که نباید دیدن فیلم معرفی آن را از دست داد .

فارادی فیوچر FF91 از توان بسیار بالایی برخوردار است. این خودروی الکتریکی توانایی تولید ۱۰۵۰ اسب بخار توان را در کنار رقم باور نکردنی ۱۸۰۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد. برای مقایسه بد نیست بدانید که پیشرانه‌ی دیزلی ۱۱ لیتری کشنده‌ی ماک، حداکثر ۱۶۲۷ نیوتن گشتاور تولید می‌کند.  هنوز فارادی فیوچر چینش موتورهای الکتریکی خود را شرح نداده است، اما احتمال می‌رود که از دو موتور الکتریکی در FF91 بهره برده باشد.

با توجه به سیستم پیشرفته‌ی کنترل تراکشن در FF91، این خودرو برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به تنها ۲.۳۹ ثانیه زمان احتیاج دارد. اگر این آمار شما را متحیر نکرده است باید بدانید که در صورت رها کردن این خودرو از ارتفاع، مدت زمان ۲.۷۵ ثانیه لازم خواهد بود تا به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. این موضوع به خوبی نمایانگر توانایی حرکتی بسیار بالای خودروهای الکتریکی است که تنها تایرها و سطح جاده آن‌ها را محدود می‌کند.

 یکی از قابلیت‌های FF91 شناسایی رفتار رانندگی و محیط اطراف خود است تا بدین ترتیب بهترین سبک رانندگی را در اختیار سرنشینان قرار دهد.

 

مقایسه خودرونظرات کاربران

 • user icon
  نویسنده : amir
  تاریخ : 1395/10/25

  اين چه ربطي به پرشتاب ترين داشت

  • نویسنده : EMAD ASGARI
   تاریخ : 1397/03/12

   به همه چی ربط داشت به جز شتاب

  • نویسنده : EMAD ASGARI
   تاریخ : 1397/03/12

   به همه چی ربط داشت به جز شتاب

 • user icon
  نویسنده : علی اکبر منصوری
  تاریخ : 1395/10/27

  واقعا فوق العاده بود،جدای از سایر خصوصیات این ماشین ،فناوری اتوپارک بدون سرنشین و فقط با یک دکمه بی نظیره

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

loading