بررسی هیوندای کنا

 

10 ویژگی هیوندای کنا که توصیه می کنیم حتمن مطالعه بفرمایید:

 

هیوندای کنا با موتور 1 لیتری بنزینی با گیربکس دستی و چرخ جلو محرک و یا موتور 1.6 لیتری با گیربکس اتومات و 4  چرخ محرک عرضه خواهد شد.

 

مدل های بالای هیوندای کنا از سیستم اطلاعات سرگرمی 8 اینچی برخوردار بوده که شامل دوربین عقب ، ناوبری ماهواره ای، 7 سال اشتراک اطلاعات هواشناسی و ترافیکی و همگام سازی اندروید اتو و اپل کار پلی می باشند.

 

ظرفیت بار صندوق عقب کنا 361 لیتر می باشد ، در واقع فضای بار کنا کمی بیشتر از نیسان جوک است اما از رنو کپچر کمی کوچکتر است. البته گفتنی است با وجود صندلی های تاشو عقب می توان ظرفیت بار کنا را افزایش داد.

 

هیوندای کنا از تریم های رنگی مختلف برخوردار می باشد به نحوی که امکان انتخاب 10 رنگ را به شما می دهد. همچنین امکان انتخاب 2 رنگ در نوع سقف و 3 رنگ در فضای داخلی خودرو وجود دارد.

 

برای اولین بار در خودروهای هیوندای ، کنا مجهز به نمایشگر بالاتری شده است که سرعت ، ناوبری ، میزان سوخت و اطلاعات ایمنی را بالای صفحه نمایش می دهد.

 

این کراس اوور کوچک هیوندای به سیستم ترمزگیری مستقل و خودکار اضطراری ، تشخیص نقاط کور ، سیستم حرکت بین خطوط و سسیستم هشدار خودروهای عبوری از پشت سر مجهز می باشد.

با سایت ماشین 3 همراه باشید تا فیلم بررسی این کراس اوور کوچک کمپانی هیوندای را نظاره کنیم.

 

هیوندای کنا با مشخصات کامل و قیمت جهانی

مقایسه خودرونظرات کاربران

ثبت نظر

نظرات شما بعد ار تایید مدیر در سایت نمایش داده خواهد شد

loading